УАП - Творчий менеджер Марія Тимчук перемогла у всеукраїнському літературному конкурсі

Творчий менеджер Марія Тимчук перемогла у всеукраїнському літературному конкурсі

"Творчий менеджер" - так називають Марію Тимчук у професійному середовищі Українського Авторського Порталу. Марія — яскравий представник талановитої активної молоді, нещодавно у грудні отримала спеціальний приз ІІ Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні "Хортицькі дзвони".

 

У Запорізькому національному університеті відбулася урочиста церемонія з підбиття підсумків та нагородження переможців і дипломантів ІІ Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило "Хортицькі дзвони".

 

Цьогоріч у конкурсі змагалися понад 40 поетів і бардів із 15 областей України. Роботи конкурсантів оцінювали члени журі – представники мистецьких кіл Запоріжжя та Києва.

 

 

Спеціальний приз Запорізького відділення Союзу Українок "Роксолана" за висвітлення теми родинних цінностей у поезії отримала Марія Тимчук.

 

Читайте також: Марія Тимчук перемогла в конкурсі есе в рамках проекту Help sport

 

Під час заходу організатори запропонували учасникам цікаву програму: екскурсія на острів Хортицю, майстер-класи для цьогорічних переможців від членів висококваліфікованого журі конкурсу: поета, прозаїка, критика, перекладача Івана Андрусяка та запорізької поетеси Любові Геньби, запорізького композитора та співака Анатолія Сердюка та художнього керівника Театру поетичної пісні Олени Алексєєвої.

 

Марія Тимчук народилася на Івано-Франківщині. За освітою – біолог, менеджер. Живе і працює в Києві за другою освітою. Переможець Всеукраїнського конкурсу яскравих економічних ідей "Нова економічна формація" (2012), конкурсу “Новітній інтелект України” (2015). Закінчила "Школу молодих жінок-політиків" (2012) та "Вищу політичну школу" (2014). Автор більш ніж двадцяти публікацій, наукових публікацій, друкувалася в літературному альманасі "Каштановий дім", газетах "Верховинські вісті", "Буковинське віче", "День", "Українська правда". Кандидат у майстри спорту України з хортингу.

 

Цьогоріч до дня Збройних сил України Марія разом із вокальним ансамблем "Сьоме почуття"виступила в Ірпінськомувійськовомушпиталіперед бійцями АТО, які перебувають на лікуванні. Для виступу Марія написала вірш "Наші герої".

 

Марія пише чудові поезії. На Українському Авторському Порталі є автором поетичної збірки "На все є час".

 

Український Авторський Портал щиро вітає Марію Тимчук та бажає натхнення та наснаги для нових перемог і нагород!

 

Фото надані Марією Тимчук

21.12.2015

Джерело: http://book-ua.net/