УАП - Точкулів простір. Частина перша

Точкулів простір. Частина першаТочкулів простір. Частина першаТочкулів простір. Частина перша
Точкулів простір. Частина першаТочкулів простір. Частина першаТочкулів простір. Частина перша

Категорія:

Підручники і посібники

Рік видання:

2014

Видавництво:

Самвидав

ISBN:

Самвидав

Кількість сторінок:

77

Ця книга здатна привідкрити перед вами потаємні двері до паралельних світів. Автор щиро у це вірить. І то не фантастика. Книга містить виклад науково обгрунтованої теорії в царині Геометрії.

Для ознайомлення з матеріалом книги вам не знадобляться спеціальні знання. Цілком вистачить ваших відвідин уроків з геометрії у школі. Навіть, якщо вчитель не надто зрозуміло пояснював теорему Піфагора. Адже пропонована вашій увазі книга належить до елементарної геометрії. Тут наводяться приклади, що їх з легкістю можна відтворити самотужки за допомогою іграшкових конструкторів. Таким чином, матеріал Точкулевого простору природно сприймається будь-ким завдяки наочним образам і тактильним відчуттям читача, обігруючи текст книги з рідними.

Якщо ви ще зі шкільних років не надто полюбляєте геометрію чи математику, то це якраз та нагода, що виправить помилки вчителів. Поповнюйте численні лави людей, хто розуміється на математиці та з пошаною ставиться до цариці наук. Зрештою, це дозволить привити любов до математики дітям, які зараз навчаються у школі.

Публікується в авторській редакції.
Формат електронної книги: pdf.

Відгуки до твору

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис

Юрій
Юрій

17:29:24 07-02-2020

Мої найщиріші вітання усім, хто спокусився цією книгою й завітав на її сторінку.

Прошу ставити будь-які питання щодо книги "Точкулів простір" тут, в коментарях. Відповім на кожне з ваших питань. А поки що сам спитаю: "ЧОМУ ТАКА ВИСОКА ЦІНА? Це ж всього-на-всього електронна книга та ще й ста сторінок не вміщує". В першу чергу питаю в себе, то ж й відповідь буде відвертою, як для самого себе.

Найперше, в чому мушу перед вами зізнатись. Ця книга містить нові знання, що я їх отримав шляхом багаторічних роздумів, досліджень та експериментів. Більше ніде в світі ви не дізнаєтесь про це нове у геометрії, окрім як ознайомившись з даною моєю працею. Так би мовити, ексклюзив. Дарую його усім, хто зголоситься підтримати мене та мої напрацювання, придбавши примірник "Точкулевого простору".

По друге. Викладений матеріал у першій частині накопичено та описано станом на 2014 рік. Відтоді мною ні на хвилину не припинявся пошук відповідей на нерозв'язані до того моменти щодо цієї теорії. А це безліч нових роздумів, досліджень та експериментів. Матеріалу вже накопичилось досить, аби розпочати роботу над написанням другої частини "Точкулевого простору". І на це потрібен деякий час і певні ресурси тощо.

По третє. Планую видання паперової книги за першою та другою частинами (поокремо). З огляду на вказані передумови, то й ціна її відповідно буде вищою.

Дякую за увагу!
Очікую на ваші питання. Радо відповім.

Щиро ваш, автор Юрій