УАП - Стипендія у розмірі 5 000 євро на три місяці проживання в письменницькій резиденції – шановні автори, читайте детально про новий стипендіальний проект

Стипендія у розмірі 5 000 євро на три місяці проживання в письменницькій резиденції – шановні автори, читайте детально про новий стипендіальний проект

Письменникам з країн, що не входять до Європейського Союзу, пропонують взяти участь у стипендіальному проекті в Словенії.

 

Організація Central European Initiative пропонує письменникам віком до 35 років з країн, що не входять до ЄС (Албанія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Македонія, Республіка Молдова, Сербія, Україна, Чорногорія), взяти участь у стипендіальному проекті. Метою проекту є заохочення транскордонної співпраці та просування літературних ініціатив.

 

Переможець отримає стипендію у розмірі 5 000 євро на тримісячне перебування у письменницькій резиденції в одній із країн-учасниць Central European Initiative (за вибором заявника). Протягом цього часу автор реалізовуватиме проект, який запропонував у заявці.

 

Також переможець стане гостем 32-го Міжнародного літературного фестивалю Віленіца, який пройде 6-10 вересня в різних локаціях у Словенії.

 

Заявка передбачає подання таких документів:

  1. Заповнена реєстраційна форма (Registration Form).
  2. Біографія заявника англійською мовою (максимальна кількість знаків – 1 800 без пробілів).
  3. Копія паспорта (чи посвідчення особи) з чіткою датою та місцем народження і громадянством заявника.
  4. Бібліографія заявника англійською мовою (максимальна кількість знаків – 3 600 без пробілів).
  5. Опис проекту, який здійснюватиметься протягом трьох місяців проживання закордоном (мова – англійська, 2 000 – 4 500 знаків без пробілів; передбачається, що проектом стане літературний твір будь-якого жанру на будь-яку тему, але не науково-дослідний проект).
  6. Рекомендаційний лист (підписаний оригінал, максимальна кількість знаків – 1 800 без пробілів, мова документу – англійська). Копії не розглядатимуться.

 

Неповні заявки (якщо відсутній будь-який документ з перерахованих вище) не розглядатимуться.

 

Увага! Прийом заявок триває до 30 квітня 2017 року на адресу Асоціації словенських письменників. Детально: зміст та оформлення Заявки на участь (Call for Applications), Реєстраційна форма учасника (Registration Form).

 

Наталя Богданець

Фото: Любляна, Словенія, tcc.com.ua

20.03.2017

Джерело: http://gurt.org.ua/