УАП - Стенфордський подарунок для українського міністра, керівників та менеджерів

Стенфордський подарунок для українського міністра, керівників та менеджерів

Міністр освіти та науки України отримав унікальний подарунок від американського автора – книгу про маркетинг навчальних закладів українською мовою.

 

Карен Фокс подарувала книжку "Стратегічний маркетинг для навчальних закладів" українською мовою міністру освіти і науки Сергієві Квіту під час його промови в славетному Стенфордському університеті. Книга американських авторів Філіпа Котлера та Карен Фокс впродовж останніх десятиліть є Біблією для керівників навчальних закладів усіх рівнів у США та в інших провідних країнах світу, що займають лідируючі позиції у освітянському просторі планети. Фактично, це – матриця поведінки навчальних закладів у ринкових умовах, з метою реалізації своєї місії та підвищення ефективності освітнього процесу.

 

Саме таку модель освіти, орієнтовану на задоволення потреб споживачів освітніх послуг, яким є не тільки студенти, а й, передусім, роботодавці, спонсори, батьки студентів, пропагує Українська Асоціація Маркетингу. Знаменно, що перше видання цієї книги на теренах СНД у перекладі на українську мову було здійснене ВГО "Українська Асоціація Маркетингу" у 2011 році за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

 

Книга розрахована на керівників, менеджерів, власників навчальних закладів усіх форм власності та напрямків спеціалізації, фахівців з питань менеджменту навчальних закладів, маркетологів, а також на всіх тих, хто зацікавлений у підготовці в Україні кваліфікованих фахівців усіх сфер і галузей.

 

Маркетинг є обов’язковою дисципліною для студентів ВНЗ. Книга Котлера та Фокс "Стратегічний маркетинг для начальних закладів" може бути рекомендована для опанування розділами тематичного плану дисципліни «Стратегічний маркетинг». Дане видання доповнює підручники з маркетингу, надаючи можливість викладачам та студентам вивчити стратегію розвитку освітньої галузі у США, зокрема методики проведення досліджень, які використовують провідні закордонні виші, а також ознайомитися з практикою застосування таких методик, вивчити кращий зарубіжний досвід.

 

Відпускна ціна УАМ для бібліотек – 100 гривень запримірник книги.

 

Для придбання книги звертайтеся за електронними адресами: lsvuma2000@gmail.com, umaukr@mail.ru, або за телефонами:(067) 775 85 61, (063) 953 57 34.

 

Фото: Філіп Котлер, powerbranding.ru

20.02.2015

Джерело: http://www.uam.in.ua/