УАП - "Сова. Лис. Риба. Метелик": у Рівному журналістка UA:Рівне презентувала першу книгу

Теле- та радіоведуча культурних і літературних програм на UA: Рівне Анна Щавінська презентувала дебютну книгу "Сова. Лис. Риба. Метелик". Презентація відбулася 11 серпня у Рівненській обласній бібліотеці для молоді. Як повідомляє UA: Рівне, над цим твором Анна працювала протягом двох років.

 

На презентацію книги "Сова. Лис. Риба. Метелик" до бібліотеки завітали керівники й колеги Анни з телеканалу UA: Рівне, а також молоді письменники, близькі та друзі, нові шанувальники творчості авторки. Для присутніх було цікаво та несподівано дізнатися нові факти про Анну Щавінську :) Виявляється, дівчина пише не лише прозу, а й поезії. Тож сподіваємося, що серед наступних книг журналістки буде й поетична збірка. 

 

 

 

Письменницю вітають керівники: Людмила Хома, менеджер філії ПАТ "НСТУ "Рівненська регіональна дирекція" (праворуч),

та продюсер філії Інна Білецька (у центрі)

 

Модератором презентації книги Анни Щавінської "Сова. Лис. Риба. Метелик" стала рівненська письменниця Ірина Мельник.

 

Анна Щавінська: "Хотілося б дізнатися, яке місце ця книга займе в літературі. Чи знайде вона відгук у читачів, чи буде їм цікавою? Чи буде їм потрібною, близькою? Якщо вона знайде якийсь відгук, я зрозумію, яке моє місце в цьому літературному світі та чи варто мені продовжувати?..".

 

Більше про книгу дивіться у сюжеті UA: Рівне.

 

 

Український Авторський Портал вітає Анну Щавінську з приємною і важливою подією в її житті й бажає терпіння та творчої наснаги.

 

Фото: РОБМ

Наталя Богданець, за матеріалами РОБМ

Джерело: https://www.facebook.com/