УАП - Смачна країна: Костянтин Грубич написав книгу журналістських кулінарних байок, щоб об’єднати Україну

Смачна країна: Костянтин Грубич написав книгу журналістських кулінарних байок, щоб об’єднати Україну

11-12 вересня, під час Форуму видавців у Львові, відбудеться презентація книги журналіста, телеведучого Костянтина Грубича "Смачна країна" (Видавництво Старого Лева).

 

Сам Костянтин називає цей проект "книга журналістських кулінарних байок". Книжка поділена на розділи, кожний із яких присвячений певній області України. Розділи складаються з 3-5 глав за назвами регіональних страв. Кожна глава містить у собі "байку", історію журналістського пошуку даної страви + рецептура (спосіб приготування та інгредієнти) + порада від Грубича (вже як експерта з якості) щодо користі того чи іншого складника певної страви або цікавинка способу приготування.

 

До слова, у книзі представлені рецепти також і з АР Крим, Донеччини, Луганщини. Як сказав Грубич: "У нас у книжці немає війни. Там представлена і Донеччина, і Луганщина, і Крим. Це свідома позиція. Психотерапія".

 

За словами автора, разом з ідеологом книги – Мар’яною Савкою цим проектом вони претендують на певну суспільну функцію – єднати країну.

 

На українському ринку кулінарної літератури Костянтинові доведеться позмагатися з такими авторами, як Юрій Винничук, Руслана Писанка, Ольга Сумська, Руслан Сєнічкін, Даша Малахова. Проте, як не крути, а в кожного з авторів – своя "родзинка" на кухні.

 

Фото: starylev.com.ua

07.09.2015

Джерело: http://espreso.tv/