УАП - Що таке "Підвішений твір" і для кого він? Як я можу "підвісити твір"?

Створіть маленьке диво! Залиште одну книгу для іншого читача! Український Авторський Портал започаткував послугу «Підвішений твір».

«Відпочиваючи в Неаполі, почув про старовинний звичай, який ще шанували деякі тамтешні власники бістро. Враховуючи ціну еспресо біля стійки (гроші або трохи менше), клієнти нерідко вигрібали дріб’язок з кишень і купували дві кави, випиваючи при цьому тільки одну, а бармен записував собі на дошку одну безкоштовну каву для випадково забрівшого бідняка…», - написав Тоніно Бенаквіста в романі «Малавіта».

Так, ідеться про «підвішену каву» - італійський звичай, який уже популярний в багатьох країнах, і кілька років намагається прижитися в Україні. В засновників Українського Авторського Порталу виникла ідея, яку вони вирішили тут же реалізувати: за принципом «підвішеної кави» запровадити звичай «підвішений твір».

Шановні читачі, на нашому Порталі ви можете оплатити свій примірник обраної електронної книги і ще один – для студента, пенсіонера чи учня, який залюбки придбав би книгу, але через труднощі не зможе цього зробити.

Ви можете підвісити будь-який твір з каталогу будь-яку кількість разів (один за раз).

Щоб «підвісити» твір, Вам потрібно зайти на сторінку «Каталог» і обрати твір, який хочете «підвісити». Натиснути на опцію «Підвісити твір» (під кнопкою «Купити»):

 

 

Якщо Ви зареєстрований користувач (внесли свої персональні дані в профілі користувача), то у вікні, що з’явиться, Вам потрібно буде лише позначити пункт прийняття умов користування Порталом і натиснути «Оплатити». Якщо Ви незареєстрований користувач, то у вікні, що зявиться при натисканні на опцію «Підвісити твір», Вам потрібно буде ввести запитувані дані, позначити прийняття умов користування Порталом і натиснути кнопку оплати.