УАП - Що читають українці: дві посилки книголюбів

Інформація про автора

Що читають українці: дві посилки книголюбів

Вітаю!

У жовтні взяла участь у всеукраїнській грі для книголюбів. Для мене це було неймовірно і вперше в житті! Якщо Вам цікаво, що читають і рекомендують читати українці з різних куточків країни (на прикладі двох посилок), а також що я виграла та що програла – читайте у цьому блозі.

 

Чи подобається мені читання? Так. І по життю, і за родом діяльності ;) Останнім часом намагаюся вільні хвилини присвячувати саме цьому заняттю, і читаю переважно прикладну перекладну літературу. У цьому випадку переваги надаю видавництву "Наш Формат".

 

Якось одного чудового дня я спокусилася на гру для книголюбів. Що це за гра? Ознайомтеся:

 

 

Правила:

  1. вподобавши такий допис на сторінці Facebook френда,
  2. ви отримуєте в приватному меседжі від нього інформацію-запрошення, що містить
  3. умову: розмістити такий самий пост (як на фото) у своїй ФБ-стрічці
  4. після цього отримуєте приватний меседж, кому і на яку адресу надсилати книгу, яку ви рекомендували б для прочитання.
  5. адресат, якому ви надсилаєте книгу – людина, яка запросила вашого френда, від якого Ви отримали запрошення до гри.

На перший погляд, дещо заплутано, але насправді все просто ;)

 

Отож, переходимо до головного.

 

Посилка 1. Моя. Рівне – Дніпро

 

Що надіслала я учаснику гри з Дніпра? Дві книги – з тих, які мене приємно вразили останнім часом: Стівен Кінг "Ярмарок нічних жахіть" (видавництво "КСД", 2015) та Олександр Гладунов "Дітям капітана Гранта. Професійний маркетинг для грантоїдів" (видавець Олег Зень, 2011).

 

 

У випадку зі Стівеном Кінгом – до початку 2016 року не знала, наскільки потужними є його оповідання (shame on me!). Збірка "Ярмарок нічних жахіть" вмістила 20 оповідань і  сильна, на мою думку, такими: "Вісімдесят перша миля", "Ур", "Мораль", "Поганий хлопчик", "Вона нездужає", "Герман Вук досі живий", "Некрологи", "Маленький зелений бог агонії", "П’яні феєрверки", "Гармонія Преміум", "Потойбіччя"…

 

Емоційно вражаюче, лаконічно і цим – майстерно. Шановні філологи, чи є вже прислівник по-кінгівськи? Якщо нема – треба ввести в ужиток!

 

Щодо книги Олександра Гладунова – це практикум з маркетингу для неурядових організацій, написаний впевнено цікаво, зрозуміло, життєво, емоційно. Обожнюю практичну літературу, написану в подібному стилі! До речі, електронну версію книги можна отримати ТУТ.

 

Сподіваюся, учасниця гри з Дніпра, якій я надіслала книги, теж поділятиме мої враження про ці видання.

 

Посилка 2. Мені. Київ – Рівне

 

Від пані Оксани з Києва отримала прекрасну книгу Деніела Кіза "Квіти для Елджернона" (видавництво "КСД", 2014). Відкривши пакунок, була приємно здивована. Навіть незважаючи на те, що я вже прочитала її в 2015 році.

 

 

Рекомендую книгу до прочитання як дорослим, так і підліткам, бо в ній ідеться про:

1)      бажання здійснюється, якщо твоє бажання – це твоя мета;

2)      жоден твій вчинок в житті не мине безслідно;

3)      будь готовий прийняти і найнеймовірніші перемоги, і найболючіші поразки.

 

Про це і не тільки – в історії про чоловіка на ім’я Чарлі та піддослідну мишу Елджернона.

 

Підсумовуючи сказане

 

За задумом подібні акції (або ігри), на моє переконання, передбачають миттєву реакцію кожного учасника й одразу виконані умови (щонайпізніше – наступного дня).

 

На практиці ж усе інакше: вийшовши з мережі, учасник відсторонюється від цієї гри та відкладає на потім пересилку книги. У кращому разі, згадує про це за деякий час і, зрештою, завершує розпочате. У іншому разі – те, що було минулого року, не згадується в новому році :) Адже сьогодні у шаленому потоці інформації кожен з нас визначає власні пріоритетні задачі. Наприклад, я виконала умови, здається, аж на четвертий день після заявки на участь, shame on me again!

 

Моє припущення підтвердила і Наталія Дев’ятко. Особисто для мене, Наталі Богданець, усе почалося з інтригуючого меседжу для книголюбів саме на Facebook-сторінці Наталії Дев’ятко. Я поставила вподобайку - та отримала від неї інструкцію, кому і куди надсилати книгу.

 

Що ж отримала Наталія від моїх френдів? Скажу так: мої френди поки що тримають паузу, все активніше інтригуючи Наталю вмістом посилок :)

 

Але в будь-якому разі такі акції-ігри, на мою думку, однозначно потрібні!

 

Крім всього, особисто я називаю цю гру ще так: +1 спосіб для автора просувати свою творчість. Адже раптом Ви надішлете книгу видавцю, і він зацікавиться співпрацею? Або – іншій хорошій людині, яка напише потім про Вас блог та розкаже друзям і підписникам, де купити Вашу книгу… :)

 

На Українському Авторському Порталі можна вже зараз купити електронну книгу українських письменників та купити електронний підручник українських науковців: зайдіть У КАТАЛОГ.

 

Якщо Ви теж брали участь у подібних акціях, залиште тут коментар, поділіться своїми враженнями - мені дуже цікавий Ваш досвід!

 

Гарного всім дня! 

25.10.2016

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис