УАП - ШАЛ У СТАНІ ЕЙФОРІЇ

ШАЛ У СТАНІ ЕЙФОРІЇШАЛ У СТАНІ ЕЙФОРІЇШАЛ У СТАНІ ЕЙФОРІЇ
ШАЛ У СТАНІ ЕЙФОРІЇШАЛ У СТАНІ ЕЙФОРІЇШАЛ У СТАНІ ЕЙФОРІЇ

Інформація про автора

Категорія:

Художня література

Рік видання:

2013

Видавництво:

Тіповіт

ISBN:

Самвидав

Кількість сторінок:

118

З передмови:
"Фантоми ейфорійних ілюстрацій"

"Відчуття поетичного чимось невловимим нагадує відчуття закоханости. А можливо, не нагадує, а таки є отією закоханістю. Це одна із причин, чому в поезії так багато маємо любовних історій у їхній триєдино-драматичній повноті: зародження кохання, його протікання і вивершення..."
Голова Івано-Франківської обласної організації НСПУ Євген БАРАН


З рецензії:
"Причаститися пристрастю (ейфорійний дебют)"

"Дебютна збірка Романа Бойчука "Шал у стані ейфорії" - це віршове вираження душі натхненного романтика одержимого коханням в життєтворчі миті ейфорійного шалу, щораз цнотливої пристрасті, бо кожне воскресне самоспалення любові бажає втілюватись в серці вічнозакоханого завжди, неначе вперше, бо любов немає ні початку, ні кінця..."
Поет Олександр Букатюк


З рецензії:
"Еро-театр одного актора й виконавця"

"...Поезія Романа Бойчука не гостро-еротична, до нас ніби озивається голос того «інгтеліґентного галичанина», якому і хочеться проспівати про своє земне кохання, але зробити це у такий делікатний спосіб, щоб жодним чином не принизити учасників дійства. Варто відзначити, що читаючи поетичні тексти дебютної збірки Романа, дійсно утверджуєшся в думці, що земна любов – це найвищий ступінь блаженства, ейфорія, шал, «гарем зірок», «еро-вистава тіней», «сьоме небо», «пекло перетворилось в райський сад...».
Українська письменниця та викладач, автор численних наукових праць
Тетяна Белімова

З однойменної рецензії:
"Шал у стані ейфорії"
"...Назва книжки завжди відображає суть змісту. Так і в даному випадку. Шал у стані ейфорії чудово відповідає тематиці обраних творів. Досягнути піднесеного стану (ейфорії), доповнивши його шалом – це велике мистецтво для закоханого серця. Описуючи книгу одним словом я скажу “кохання”. Кохання, що подолало межу любові, але все ще зігрівалося її нотками..."
Поет Олег Колібаба

Формат електронного файлу книги: pdf.

Відгуки до твору

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис