УАП - СПИНИ ЦЮ МИТЬ...

СПИНИ ЦЮ МИТЬ...СПИНИ ЦЮ МИТЬ...СПИНИ ЦЮ МИТЬ...
СПИНИ ЦЮ МИТЬ...СПИНИ ЦЮ МИТЬ...СПИНИ ЦЮ МИТЬ...

Інформація про автора

Категорія:

Художня література

Рік видання:

2015

Видавництво:

Симфонія форте

ISBN:

978-966-286-056-6

Кількість сторінок:

100

З передмови "ПІСНЯ ВІЧНОЇ ЛЮБОВІ"

...Дослухаюся до поетичних одкровень Романа Бойчука і музичних таїн Михайла Герца, і починаю розуміти, що у слові, у музиці можна спинити мить. Таки можна. Слово і звук, ніби світлина, фотографічно окреслює нам певний духовний, душевний стан тих людей, яким Всевишній дарував талант стукати у людське серце.
Слухаючи музику, перечитуючи слово, вловлюю багато фраз, які тематично окреслюють пісенник ˝Спини цю мить…˝. Ну, хоча б кілька із них. Наприклад, ˝де схід сонця цілує росу˝, щоб ˝зі слів зробити букет Вам замість квітів˝, адже ˝на відстані руки в мої приходиш сни˝, бо ˝поезія до кави, мов десерт˝. І раптом ˝батьківських садів не торкнуться морози˝, хоча ˝крізь безсоння гармати гримлять˝, а тому ˝морози ввібрали скроні, заплелись в косу˝, і боляче ˝палає кров’ю небокрай˝, паралель – ˝важке і чорне дихання війни˝. Це про Донбас сьогоднішній.
Роман Бойчук охопив словом чимало тем: мама, рідна хата, кохання, честь і добро, гідність, буття понад простором і Україна. Ніби самозагляд: а яка ти, людино?, а які ми – люди? Хто ми на цій землі?
Піснетворець Михайло Герц на відстані сльози вхопив слово Романа Бойчука і одягнув його в імпозантні шати мелодій...

Богдан КУЧЕР
Заслужений журналіст України,
Автор і виконавець власних пісень.

Формат електронного файлу книги: pdf

Відгуки до твору

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис