УАП - Робота молодої рівнянки Христини Сиволап перемогла на кінофестивалі в Італії

Робота молодої рівнянки Христини Сиволап перемогла на кінофестивалі в Італії

Але консульство не пустило Христину в Італію представляти власну роботу.

 

Короткометражний фільм 23-річної рівнянки Христини Сиволап "Давай не сьогодні" став кращим у своїй номінації на Trieste Film Festival в Італії цього року та отримав премію 2 000 євро.

 

"Давай не сьогодні" – дебютна робота молодої режисерки. Сценарій до фільму написала сама Христина у співавторстві з чоловіком Олексієм. До слова, цей сценарій переміг на п`ятому відкритому конкурсі кінопроектів від Держкіно й отримав стовідсоткове фінансування – 1,26 млн. гривень.

 

Сюжет стрічки: подружжя в літах вирішили, як-то мовиться в казці, померти в один день. Але чоловік помирати не хоче, завжди знаходить причини, так би мовити, відкласти життєвий фінал. І докладає зусиль, щоб і дружина прожила якомога довше. Головні ролі виконали актори Володимир Задніпровський та Алла Соколова. Зйомки відбулися в Києві, на Подолі. Цікаво, що в інтер’єрі режисерка задіяла труни – адже за сценарієм подружжя готувалося до смерті.

 

На фестивалі в Італії стрічку представила оператор Діана Олифірова, оскільки італійське консульство відмовило Христині Сиволап у відкритті візи, напевно, повважавши дану причину візиту режисера до Італії підозрілою. До цього часу Христина відвідала чимало країн і таких проблем з оформленням документів не мала.

 

Команда Українського Авторського Порталу щиро вітає талановиту україночку Христину Сиволап зі здобутим українським та європейським визнанням і бажає міцного здоров’я та ще багато майбутніх перемог!

 

 

Фото з сайту: ogo.ua, comma.com.ua

11.02.2015

Джерело: http://comma.com.ua/