УАП - Рівненщиною пройде "Вишиваний шлях"

Рівненщиною пройде

Всеукраїнський велопробіг за маршрутом Ужгород – Київ – Харків стартуватиме на 24-ту річницю незалежності України та пройде і через Рівненщину (Острозький район).

 

Туристичний проект "Вишиваний шлях" стартував з ініціативи Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу". Рівненський відрізок шляху, який вже включено до проекту, проляже Острозьким районом. Крім цього, додатково передбачено функціонування екскурсій та туристичних напрямків на Острожчині та Здолбунівщині. Рівненська частина маршруту повністю апробована велосипедистами нашої та сусідніх областей.

 

"Вишиваний шлях" покликаний об’єднати Україну єдиним маршрутом, що проляже із Заходу на Схід, від Ужгорода до Харкова. До речі, за підсумками реалізації першої його частини Рівненська облдержадміністрація визнана організаторами як одна з найактивніших установ-партнерів.

 

Наразі розпочався другий етап реалізації проекту, що передбачає створення якісного Інтернет-ресурсу та його наповнення. Тож сьогодні потрібно зробити моніторинг туристичної інфраструктури в рамках проведення маршруту. Таким чином на веб-сайті "Вишиваного шляху" буде відтворено сільські садиби, готелі та кемпінги, кав'ярні, ресторани та продуктові магазини, а також вокзали і пункти прокату туристичного спорядження.

 

Усіх бажаючих запрошуємо долучитися до проведення моніторингу. Пропозиції про об’єкти туристичної інфраструктури, які варто включити до системи обслуговування маршруту, надсилайте на електронну адресу: tourismoda@ukr.net.

 

Фото: poltava.to

17.07.2015

Джерело: http://golosno.com.ua/