УАП - Письменниця Галина Теличук – про нову книгу дитячих колискових і про те, як прививати малятам любов до читання

Письменниця Галина Теличук – про нову книгу дитячих колискових і про те, як прививати малятам любов до читання

До Дня матері в аутлет-містечку "Мануфактура", що під Києвом, відбулася творча зустріч дитячої письменниці, журналістки і перекладачки Галини Теличук. На події відвідувачі познайомилися з творчістю письменниці, поспілкувалися з директором видавництва Fairy Tale Олексієм Олейніком, а також послухали колискові у виконанні співачки та композиторки Аріни Литвинчук.

 

 

У новій книзі пані Галини під назвою "На добраніч, Сонечко!" буде 16 авторських колискових. Видання очікується в середині літа у видавництві "Колесо Життя»" Над ілюстраціями працює художниця з Ужгорода Аліна Лобанова.

 

На презентації говорили про роль книги в житті дитини, про те, як привити їй любов до читання і як неймовірно проводити час разом. Також Галина розповіла про так звану "мама-терапію" і про те, якою цілющою для здоров’я маляти є мамина колискова.

 

 

"Наші пращури самі вигадували своїм дітям колискові. І вони робили це з дуже цікавої причини, – розповіла пані Галина. – Дитина в стані дрімоти відкрита до сугестії – м'якого програмування. В цей час мама може навіяти малюкові образи його довгого, реалізованого та прекрасного життя, запрограмувати його на одужання, на відновлення після емоційно-насиченого дня, на позбавлення страхів тощо. Саме про це – мої колискові".

 

У збірці будуть спеціальні колискові для дівчаток і для хлопчиків, більшість із них – персоналізовані, тобто в текст можна ввести ім’я дитини.

 

"Книга стане справжнім маминим помічником. Я обов’язково залишу порожні місця для маминої творчості. Кожна мама зможе внести свої зміни до тексту і на готову музику за готовим паттерном створити максимально персоналізовану колискову-мантру для дитинки. Це моя мета – залучити матусь до креативного процесу, щоб вони співали малюкам і таким чином практикували мама-терапію. Адже немає нічого більш магічного, ніж мамина любов", - наголосила письменниця.

 

 

Фото та інформація про подію – за повідомленням Галини Теличук

15.05.2018

Джерело: https://www.facebook.com/