УАП - Письменники Валентина Люліч і Володимир Савчук побували в гостях у "Романтика"

Письменники Валентина Люліч і Володимир Савчук побували в гостях у

До Міжнародного дня молоді 12 серпня Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека влаштувала інтелектуально-розважальне дійство для дітей табору "Романтик", що діє при Здолбунівському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за участю представників молодого покоління рівненських письменників: Валентини Люліч та Володимира Савчука.

 

У рамках заходу діти з особливими потребами, сироти, діти з багатодітних сімей, вимушених переселенців, учасників антитерористичної операції, ознайомилися з ресурсами та послугами бібліотеки, взяли участь у "Шевченківському квесті". Вони виконали 11 різноманітних завдань, які вимагали уміння швидко працювати з текстами (поєднувати заголовок твору з його уривком, прочитати та написати твір-плутанку, відтворити вірш, розв’язувати кросворд тощо).

 

Під час заходу Валентина Люліч виконала авторські пісні під гітару, зачитала вірші, гуморески. Дітлахи, які стали учасниками міні-вікторини від Валентини, отримували книги з її автографом. Володимир Савчук зацікавив юних читачів цікавими і повчальними оповіданнями. У подарунок письменникам прозвучала музична імпровізація від дітей.

 

Як зазначають організатори заходу, метою його є популяризація бібліотечного простору для організації інтелектуального та змістовного відпочинку молоді, зокрема, молоді з особливими потребами.

 

 

 

 

За матеріалами відділу маркетингу та наукової роботи

Рівненської ОУНБ

Фото: РОУНБ

13.08.2015

 

Книги Валентини Люліч на УАП

 

Книги Володимира Савчука на УАП

Джерело: http://book-ua.net/