УАП - П'ять місяців ув'язнення за піратство в Інтернеті

П'ять місяців ув'язнення за піратство в Інтернеті

Таким став вирок для адміністратора найпопулярнішого в Швеції торрент-сайту Tankaner.com. 27 листопада 2014 року окружний суд Уппсали оголосив цей один із найжорсткіших судових вироків у Швеції щодо порушень авторського права.

 

Про це повідомляє сайт Української Антипіратської Асоціації.

 

В Україні бій піратству на національному, об'єднуючому рівні було оголошено кілька років тому. Ініціатива чотирьох медіагруп країни “Чисте небо” об'єднала чимало учасників у русі за розвиток ринку легального відеоконтенту в Інтернеті, проти поширення нелегального відео.

 

На початку 2015 року “Чисте небо” запускають відеорекламу на підтримку легального цифрового контенту у веб-просторі за участі відомих українців.

 

Шановні друзі! Український Авторський Портал, у свою чергу, звертається до вас: підтримуймо тих, хто насправді працює, щоб ви могли відпочити, отримати сильні емоції та духовно насититися: за прочитанням цікавої книги, переглядом улюбленого фільму чи прослуховуванням музики, яка подобається! Старання авторів — письменників, науковців, режисерів, композиторів — повинні бути винагороджені. Щоб вони мали змогу творити надалі. Це потрібно нам всім зараз. Це буде дуже потрібно для наших з вами нащадків.

 

Український Авторський Портал підтримує антипіратський рух і розміщує на сайті book-ua.net цифровий контент — електронні книги — лише люб'язно наданий авторами.

 

Приєднуйтеся!

 

Фото сайту dt.ua

01.02.2015

Джерело: http://book-ua.net/