УАП - "П’ять": харківські поетки запрошують на літературний вечір-виставу

Якщо Ви – з Харкова чи плануєте бути там 16 жовтня, то завітайте до Les Courbas Pub, що на вул. Манізера, 3. Бо п’ятеро українських поетес: Юлія Баткіліна, Анна Кисельова, Юлія Максимейко, Катерина Єгоренкова, Світлана Загреба запрошують вас відвідати незвичайний літературний вечір з елементами вистави "П’ять".

 

Це буде не просто читання віршів з елементами вистави. Це буде вечір – переплетіння жіночої сили, ніжності й слабкості в творчості п’ятьох харків’янок.

 

 

 

Розповіла Юлія Баткіліна: "Ми готуємо особливу літературну виставу в Харкові. Від початку це був вечір жіночої лірики на Kharkiv Book Fest… Захотілося чогось незвичайного, трохи містичного, може. І народилася ідея вечора-ворожіння, адже жіноча лірика – це не тільки про любов, а й про приховану силу. Глядачам сподобалося. І ми вирішили повторити це дійство дещо зміненим, але уже як окремий захід".

 

 

 

 

…Коли надворі вже осінь-осінь, коли хочеться тепла і романтики, приходьте до Les Courbas Pub насолодитися літературною виставою "П’ять" і зігрітися чаєм-кавою: 16 жовтня, Харків, початок о 19.00.

 

 

 

 

 

 

29.09.2016

Фото: Тетяна Фрам

Джерело: https://www.facebook.com/