УАП - Прийом заявок на книжковий пітчинг Book Pitch триватиме до 01 травня

Прийом заявок на книжковий пітчинг Book Pitch триватиме до 01 травня

У зв’язку з перенесенням Десятого Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал” з травня на кінець серпня співзасновники Book Pitch вирішили продовжити прийом заявок на конкурс до 01 травня, - повідомила платформа Укрінформ з посиланням на пресслужбу Одеського міжнародного кінофестивалю.


“Заявки на участь у пітчингу приймалися до 31 березня. Перший етап Book Pitch мав відбутися 20-24 травня під час Х «Книжкового Арсеналу». Фінал — на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю (10-18 липня). Проте у зв’язку із карантином Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» перенесено на пізніші дати — наприкінці серпня 2020 року. З огляду на це, організатори Book Pitch вирішили продовжити термін приймання заявок на участь ще на місяць — до 1 травня.


Після опрацювання селекційною комісією, до якої увійдуть літературні та кінокритики, продюсери, режисери і сценаристи, буде обрано до 15 творів-фіналістів. Їхніх авторів запросять до участі в пітчингу під час Книжкового Арсеналу в Києві. Там експерти відберуть п'ятьох переможців, чиї твори будуть представлені на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. 5 найкращих творів будуть представлені українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації”, - йдеться у повідомленні.


Раніше: Одеський міжнародний кінофестиваль та Десятий Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” започаткували спільний проєкт Book Pitch з метою пошуку українських творів для майбутніх екранізацій. Для участі у проєкті допускаються літературні художні твори, опубліковані у 2018—2020 роках накладом не менше 1000 примірників і мають потенціал для екранізації. Твір повинен мати схвальні рецензії критиків. Нагороди та премії є перевагою. Також перевагу матимуть твори, презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках. Більше — на сайті ОМКФ.


Наталя Богданець
07.04.2020

Джерело: https://www.ukrinform.ua/