УАП - Прийом робіт завершено! Журі відбирає кращих!

Прийом робіт завершено! Журі відбирає кращих!

Друзі, триває конкурс серед авторів і виконавців у рамках Всеукраїнського фестивалю любовної лірики та авторської пісні про кохання "Мовою серця". Прийом робіт завершено, а зараз діється найцікавіше!

 

Як повідомив засновник фестивалю Роман Бойчук, 118-омконкурсним добіркам було присвоєно номери тарозподілено за відповідними номінаціями.

 

До 20 липня кожен член журі конкурсу має визначити свою трійку лідерів у кожній номінації.

 

Номінанти будуть запрошені на фестиваль до Івано-Франківська для виступу в наступному етапі конкурсу, під час якого журі визначать трійку переможців у кожній номінації.

 

Ті конкурсанти, твори яких не було відібрано, але які є достойні бути почутими, отримають запрошеня для участі у фестивалі 20 серпня в Івано-Франківську. Підтвердивши участь, вони будуть включені до програмифестивалю "Мовою серця".

 

У планах організаторів – впровадити локації виставок-продажу книг учасників фестивалю, вільний мікрофон для виступів усіх охочих почитати свою любовну лірику та багато інших цікавих моментів, але про все – згодом, у наступних новинах.

 

Організатори запрошують усіх бажаючих взяти участь у фестивалі любовної лірики та авторської пісні про кохання "Мовою серця". Для участі надсилайте заявку учасника (відповідно до Положення фестивалю). У відповідь організатори надішлють Вам персональне запрошення, після підтвердження якого Вас буде включенодо програми фестивалю.

 

Контакти засновників фестивалю: Facebook Романа Бойчука, Facebook Ольги Бреславської.

 

07.07.2016

Джерело: http://book-ua.net/