УАП - Придбавши "Різдвяний детектив" Ви допоможете українським дітям, яких торкнулася війна

Придбавши

Соціальний проект "Два тижні без війни", який організовує німецько-українська спілка "Марбург", цього року відбудеться у червні. У рамках проекту діти з українських родин , які зазнали втрат унаслідок військових дій на сході України, традиційно проведуть два тижні в Німеччині.

 

У зв’язку з цією подією керівник відомої літературної платформи "ЛітМайданчик" Вікторія Михайлова запрошує всіх поціновувачів сучасного українського детективу підтримати важливу ідею.

 

На своїй сторінці Facebook Вікторія закликає прийти на літературну зустріч з українським письменником Богданом Коломійчуком, яка відбудеться у Франкфурті 17 червня 2017, і придбати збірку детективної прози "Різдвяний детектив":

 

 

"Друзі, всі зібрані від продажу збірок з детективами кошти будуть передані дітям, які приїдуть 18 червня 2017 року у м. Марбург в рамках проекту "Два тижні без війни"!

Ми чекаємо на вас у суботу, 17.06.2017, за адресою:

Франкфурт-на-Майні

Saalbau Gutleut, Rottweiler Str. 32

60327, Frankfurt am Main

Початок о 17:30".

 

У 2017 році збірка детективної прози "Різдвяний детектив" вийшла двома мовами (українською та німецькою) за сприяння Агенції Культурного Розвитку, відомої в Україні більше як Міжнародна літературна платформа для прозаїків і поетів "ЛітМайданчик". Організатор, ідейний натхненник і керівник платформи Вікторія Михайлова просуває українську детективну прозу в Німеччині. За сприяння "ЛітМайданчика" було відкрито нові імена талановитих авторів, які пишуть детективну прозу, організовано та підтримано низку німецько-українських літературних проектів.

 

Наталя Богданець

08.06.2017

Фото: facebook Vita My

Джерело: https://www.facebook.com/