УАП - Українська стрічка про музей перемогла на міжнародному кінофестивалі!

Українська стрічка про музей перемогла на міжнародному кінофестивалі!

Про це 16 вересня повідомили під час прес-конференції в Рівненському обласному краєзнавчому музеї. Та ще одна добра новина :) Рівненська короткометражна стрічка "Люблю музей" отримала прихильність глядачів та диплом "Вибір глядацьких симпатій" на міжнародному кінофестивалі на Кіпрі.

 

 

16 вересня, о 15.00,  у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася прес-конференція за результатами участі рівненської стрічки "Люблю музей" у міжнародному кінофестивалі Pervolia International Film Festival, який проходив 02-06 вересня на Кіпрі, в Перволії. Організатори не залишили без приємних новин і рівненських уболівальників спідвею!

 

Отже, про все по черзі.

 

Фестиваль Pervolia International Film Festival проходив уперше, і тим приємніше, що слід у його літописі залишила робота з Рівного.

 

Переможці Pervolia International Film Festival:

 

Вибір кращого фільму, який представляв Грецію або Кіпр: Thanks for Accepting Me (Греція)

 

Вибір міжнародної аудиторії: The Simplest Solution (Канада)

 

Вибір міжнародного журі: Me, The President (Іспанія)

 

Вибір міжнародних режисерів: Zorina (Англіія)

 

Вибір глядацьких симпатій: I Love Museum (Україна)

 

Вибір журі: Hello Sunshine (Англія)

 

 

Українська короткометражна стрічка у підсумку змагалася зі стрічками з 16 країн: США, Англія, Кіпр, Греція, Іспанія, Канада, Німеччина, Індія, Шотландія, Португалія, Пакистан, Ірландія, Данія, Іран, Ізраїль, Уельс.

 

Вже 26 вересня за рівненську стрічку можна буде проголосувати під час київського ГОГОЛЬFEST 2015, де вона буде представлена у конкурсній програмі короткометражних українських фільмів.

 

Насамкінець презентації було оголошено про те, що на шанувальників спідвею та якісного кіно чекає приємний сюрприз: фільм про спідвей авторства  рівненської творчої групи.

 

Отож чекаємо на новинку! Та бажаємо фільму "Люблю музей" нових нагород!

 

Наталя Богданець, для УАП

Фото: Український Авторський Портал

16.09.2015

Джерело: http://book-ua.net/