УАП - Про нас

Український Авторський Портал започаткований Українською Асоціацією Маркетингу, громадською організацією, яка спрямовує свої зусилля, зокрема, на захист інтелектуальної власності й авторських прав в Україні, зростання рівня соціальної відповідальності та гуманізації економічних відносин.

 

Ми хочемо допомогти зустрітися авторам рідкісних спеціалізованих книг, що виходять невеликим накладом, з їхніми потенційними читачами в різних куточках України та світу. Водночас, ми пишатимемося появою на Порталі відомих книг та нових творів визнаних майстрів.

 

Найбільш бажаним для нас результатом є зростання популярності наших авторів і суттєве розширення кола зацікавлених читачів.

 

Мета творчої роботи автора – це спілкування з аудиторією. Організація комунікацій – наша професія, те, що ми вміємо робити найкраще. І ми спрямовуємо наше вміння і нашу майстерність на допомогу автору. Для цього ми створили платформу для такого спілкування автора з читачем – Український Авторський Портал, для цього допомагаємо авторам видавати книги в електронній та паперовій формі, проводимо літературні форуми та конференції, презентації нових книг, конкурси та нагородження кращих авторів, організовуємо рекламні кампанії для книг та допомагаємо авторам і видавництвам розвивати книжковий ринок України.

 

Ми включилися у реалізацію "Стратегії України 2020", в якій, зокрема, зазначено: “Популяризація України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі”. Тому наше бачення Українського Авторського Порталу не має жодних територіальних, географічних чи національних обмежень. Український контент – це все те, що пишуть в Україні, про Україну, для України, те, що пишуть патріоти і друзі України, де б вони не знаходилися. Це – все те, що робить Україну сильнішою і кращою!

 

Наталя Богданець,

адміністратор Українського Авторського Порталу

uapknyga@gmail.com

Наша сторінка у Facebook: Український Авторський Портал