УАП - Про нас

Український Авторський Портал створено для того, щоб допомогти зустрітися авторам рідкісних спеціалізованих книг, що виходять невеликим накладом, з їхніми потенційними читачами в різних куточках України та світу.

 

Найбільш бажаним результатом роботи Порталу є зростання популярності українських авторів і суттєве розширення кола зацікавлених читачів.

 

Мета творчої роботи автора – це спілкування з аудиторією. Організація такого спілкування – це те, що разом з однодумцями вміємо робити найкраще. І ми спрямовуємо наше вміння і нашу майстерність на допомогу автору. Для цього ми створили платформу – Український Авторський Портал, для цього допомагаємо авторам створювати книги в електронній формі, ініціюємо цікаві події, проекти, допомагаємо авторам і видавництвам розвивати книжковий ринок України.

 

Ми долучилися до реалізації "Стратегії України 2020", в якій, зокрема, зазначено: “Популяризація України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі”. Тому наше бачення Українського Авторського Порталу не має жодних територіальних, географічних чи національних обмежень. Український контент – це все те, що пишуть в Україні, про Україну, для України. Це те, що пишуть патріоти і друзі України, де б вони не знаходилися. Це – все, що робить Україну сильнішою і кращою!

 

Наталя Богданець,

адміністратор Українського Авторського Порталу

uapknyga@gmail.com

Наша сторінка у Facebook: Український Авторський Портал