УАП - Поспішайте стати лауреатом конкурсу від Фонду Ковалевих!

Поспішайте стати лауреатом конкурсу від Фонду Ковалевих!

Конкурс від Фонду Ковалевих (США) оголошено, і до 30 квітня триває прийом заявок. Шановні автори, не зволікайте, беріть участь!

 

Умови участі та вимоги до учасників:

1)      на конкурси "Поезія" і "Проза" приймаються україномовні книги, видані протягом 2013-2014 років. Автори надсилають книжки у форматі pdf та один (1) примірник за вказаною адресою:

UNWLA

Kovaliv Fund Competition

203 Second Ave.,

New York, NY 10003

USA

2)      на конкурс "Дебют" приймаються твори (книжки і рукописи) у жанрі поезії, прози чи драматургії. Віковий ценз на конкурс "Дебют" - автору не більше 30 років.

 

Назву файлу подавайте за зразком: Ivanenko_Ivan_BIO_2015, Ivanenko_Ivan_Nazva_knyzhky_2015. У електронному листі в графі SUBJECT (тема) зазначити категорію – поезія, проза чи дебют. Книги й рукописи у форматі pdf надсилайте на емейл: KovalivFund2015@gmail.com

Термін подачі — до 30 квітня 2015 року. Лауреатів визначатиме журі, склад якого буде оголошено після визначення імен лауреатів.

 

Який внесок від Фонду?

Лауреати 2015 року отримають Грамоту і грошову винагороду: "поезія" – 2 000 доларів США; "проза" – 2 000 доларів США; "дебют" – (поезія, проза, драматургія) – 1 000 доларів США.

Увага! Вперше журі присудить премію іноземному перекладачеві за пропаганду української літератури в світі – 1 000 доларів США.

 

З історії фонду: Фонд Лесі і Петра Ковалевих засновано у 1967 році при Союзі Українок Америки з метою підтримки творців української науки та літератури. До 1919 року Петро Ковалів працював аташе у дипломатичній місії Української Народної Республіки в Голандії та Бельгії, згодом панство Ковалевих мешкали у Швeйцарії аж до смерті. Створення Фонду було виявом їхнього патріотизму та усвідомлення значення літератури та науки для національного розвитку. Після здобуття Україною незалежності лауреатами цієї нагороди у різні роки були Леонід Плющ, Тамара Гундорова, Юрій Андрухович, Софія Майданська, Оксана Забужко, Марта Тарнавська, Віра Вовк, Василь Ґабор, Михайлина Коцюбинська, Олександр Ірванець, Василь Махно, Лариса Онишкевич, Оксана Луцишина, Богдана Матіяш, Марія Ревакович, Остап Сливинський і Дзвінка Матіяш.

 

03.03.2015

Джерело: http://litakcent.com/