УАП - Портрети українських класиків на одязі – від дизайнера з Вінниці

Портрети українських класиків на одязі – від дизайнера з Вінниці

Портрети українських письменників відтепер можна споглядати і на власному одязі. Дизайнер із Вінниці Світлана Теренчук створила колекцію одягу з зображеннями українських письменників та закликає українців перечитувати українських класиків.

 

Попит є, стверджує дизайнерка. Сформувати його Світлані вдалося через соцмережі: вона створила сукню з зображенням Лесі Українки, виклала в інтернет – і пропозиції «створити щось подібне» посипалися від френдів.

 

Найчастіше клієнти замовляють портрети Тараса Шевченка та Лесі Українки, розповіла Світлана. Малює мисткиня на будь-якій тканині. Фарба, як запевняє дизайнер, не стирається, навіть якщо одіж випрати в пральній машині. Портрет на одязі коштує від 400 гривень, вартість найчастіше входить у пошиття виробу.

 

Щодо літературних вподобань, то Світлана сама любить читати українських класиків й інших заохочує: "…Помітила, що творчість Шевченка не бажано читати на ніч, він важкий. Цікаво, коли з друзями читаємо один твір, а потім обговорюємо, дискутуємо".

 

За словами дизайнера Світлани Теренчук, у сукні з портретами одягла гурт ТІК, боксера В'ячеслава Узєлкова, артистку Катерину Бужинську. Портрет із Пантелеймоном Кулішем носить син Світлани.

 

Наступним етапом у творчій роботі, зі слів Світлани, стане створення колекції одягу з краєвидами Вінниці.

 

Фото – gazeta.ua

24.02.2015

Джерело: http://gazeta.ua/