УАП - Політика конфіденційності

Даним документом визначаються межі і ступінь конфіденційності інформації, яку користувач надає при реєстрації на сайті Український Авторський Портал та в процесі звичайного користування послугами, програмами та іншими можливостями сайту https://book-ua.net.

Використовуючи даний сайт, користувач підтверджує свою згоду з тим, що Український Авторський Портал має право здійснювати збір, використання та розголошення особистої інформації користувача відповідно до правил та положень поточного документу.

Український Авторський Портал вважає своїм обов'язком захист особистої інформації користувача. В рамках даного документа вказані правила, відповідно до яких здійснюється збір і використання, а також причини розголошення подібної інформації. Ці правила мають відношення до будь-якої особистої інформації, яка збирається на сайті та/або сайтом Український Авторський Портал.

У разі питань чи претензій з приводу нашої політики і Правил конфіденційності, будь ласка, звертайтеся: uapknyga@gmail.com.

1. ЗГОДА НА ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ

При використанні сайту Український Авторський Портал може автоматично відбуватися збір технічної інформації про користувача, що не відноситься до особистої, такої як: IP адреса користувача, адреса сайту, з якого був здійснений перехід на сайт, час відвідування, тип використовуваного користувачем браузера і його мовна версія. Також збору та аналізу може піддаватися навігаційна інформація - адреси та шляхи проходження користувача по сайту, інформація про виконані на сайті дії, переходи за внутрішніми посиланнями і т.п.

Особисту інформацію про себе користувач надає добровільно. До "особистої інформації", зокрема, відноситься:

Інформація, яку користувач повідомляє при реєстрації на сайті, включаючи його логін і пароль, особисті дані (П.І.Б.), адресу електронної пошти тощо;

Інформація, яку він надав для отримання винагороди, що включає інформацію про його рахунки в фінансовій установі/організації, що використовуються для виплати винагороди, а також інформацію для ідентифікації особи (копія паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, довідки про ідентифікаційний код), поштова адреса, контактний номер телефону тощо;

Інформація, надана користувачем в процесі покупки або інших сплат/перерахувань.

Зареєстрований користувач може також вказати в своєму профілі додаткову особисту інформацію. Управляти частиною наданої інформації, що буде відображатися на сайті публічно, користувач може на сторінці редагування профілю.

За користувачем залишається право в будь-який момент відмовитися від надання особистої інформації, однак у такому випадку деякі функції і послуги, що надаються на сайті, можуть представлятися обмежено і/або залишатися недоступними для використання, частково або повністю.

2. ВИКОРИСТАННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Збір та використання особистої інформації користувача здійснюється сайтом Український Авторський Портал в таких цілях:

 Створення, адміністрування та обслуговування облікового запису;

 Обробка запитів і операцій користувача на сайті;

 Обслуговування клієнтів;

 Проведення досліджень, метою яких є удосконалення пропонованих товарів, продуктів або технологій;

 Надання і відображення матеріалів, які були спеціально підібрані відповідно до уподобань та інтересів користувача;

 Виплата винагород;

 Ідентифікація наданого матеріалу;

 Здійснення зв'язку і контактів з питань, що мають відношення до здійснюваних користувачем транзакцій;

 Ознайомлення користувача з новими товарами або послугами.

Український Авторський Портал має можливість здійснювати розсилку повідомлень, що мають відношення до проведених користувачем транзакцій, нагадування про оплату і питання, що мають відношення до підтверджень.

Повідомлення, що мають відношення до проведених користувачем транзакцій, є обов'язковими, від них не можна відмовитися.

Особиста інформація, яка збирається Українським Авторським Порталом, може оброблятися і зберігатися в інших країнах на обладнанні, що використовується Українським Авторським Порталом. Передаючи свою особисту інформацію Українському Авторському Порталу, користувач тим самим дає дозвіл на її передачу за межі країни в рамках подібного використання.

3. РОЗГОЛОШЕННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

За винятком випадків, прямо вказаних у поточних правилах, Український Авторський Портал не розголошує, не продає, не віддає, не здає в оренду або найм і не передає особисту інформацію користувача третім особам.

Особиста інформація користувача може бути повідомлена і передана третім особам, якщо вони є партнерами або здійснюють надання послуг для Українського Авторського Порталу або від його імені. Такими послугами можуть бути здійснення грошових переказів, зберігання даних, обробка платежів та інше. У подібному випадку третім особам буде передана і повідомлена тільки та інформація, яка потрібна для надання послуг. Ця інформація буде зберігатися і охоронятися на підставі тих же принципів, на яких це робить Український Авторський Портал, і не може бути використана ні для яких інших цілей.

Інформація про користувачів також може бути передана і розголошена у разі придбання, продажу, злиття або реорганізації компанії в якості одного з господарських активів.

Український Авторський Портал залишає за собою можливість розголошувати і передавати особисту інформацію користувача у випадках, якщо це відповідає вимогам закону, а також, якщо подібне розголошення необхідно для захисту прав та/або виконання вимог судового процесу, приписів або наказів суду щодо сайту https://book-ua.net.

4. ДОСТУП ДО ВЛАСНОЇ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Перегляд і редагування інформації, раніше зазначеної користувачем на сайті, може бути здійснений в розділі Головне меню -> Мій кабінет, або шляхом звернення: uapknyga@gmail.com.

Інформація користувача зберігається протягом усього часу активності його облікового запису, або поки в ній залишається необхідність для надання йому послуг. Якщо користувач бажає видалити свій обліковий запис або вимагає, щоб ми видалили або ніколи більше не використовували інформацію користувача для надання йому послуг, слід звернутися до адміністрації за електронною адресою: uapknyga@gmail.com. Інформація користувача буде зберігатися і використовуватися стільки, скільки є необхідно для виконання наших юридичних зобов'язань, вирішення можливих спорів та виконання наших угод.

5. ЗАХИСТ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

Український Авторський Портал здійснює контроль захисту інформації, в тому числі шляхом обмеження доступу до інформації тільки тим співробітникам, яким вона необхідна для надання послуг користувачеві; підписання службовцями, партнерами і зовнішніми компаніями, що залучаються для виконання окремих дій, угод про конфіденційність і нерозголошення подібної інформації в будь-яких несанкціонованих цілях.

Оскільки не існує абсолютно надійного способу захисту інформації в процесі її електронного зберігання, обробки і передачі, Український Авторський Портал не дає повної гарантії щодо її захищеності, незважаючи на всі зусилля, які докладаються. Якщо інформація облікового запису та особиста інформація користувача захищена паролем, за її збереження та нерозголошення відповідальним є сам користувач.

6. ПОСИЛАННЯ

На сторінках сайту можуть бути розміщені посилання на сайти, сервіси та служби третіх осіб, які використовують інші правила і процедури забезпечення конфіденційності, ніж викладені в даному документі. Український Авторський Портал не несе відповідальність за політику конфіденційності таких ресурсів.

7. ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПРАВИЛ

Український Авторський Портал залишає за собою право вносити зміни в правила цієї Політики конфіденційності без попереднього повідомлення користувачів. У разі істотної зміни Правил конфіденційності в цілому і політики використання особистої інформації користувача зокрема, Український Авторський Портал зобов'язується повідомити про це на поточній сторінці сайту. Користувачеві рекомендується звертатися до тексту даної сторінки при кожному відвідуванні сайту.

8. КОНТАКТИ

У разі запитань або пропозицій, що стосуються Політики конфіденційності Українського Авторського Порталу, звертайтеся за електронною адресою: uapknyga@gmail.com