УАП - "Поетичний Вудсток 2017": книжкова толока видавців України, яскраві поетичні імпрези, ярмарки та майстер-класи – вже у липні!

У 2017 році літо в Рівному прохолодне. Але липень обіцяє бути спекотним! Найбільша поетична сцена міста 2017-го року запрошує Вас до Рівного 16 липня: тут уже вдруге пройде літературно-мистецький фестиваль "Поетичний Вудсток".

 

Цього разу організатори "Поетичного Вудстоку" – Арт-резиденція для письменників "КУСТ" – повідомляють про оновлений формат події.

 

Читайте також: ПОЕТИЧНИЙ ВУДСТОК – 2016 

 

Під час фестивалю традиційно відбудуться виступи поетів з різних куточків України. Більше того, у рамках заходу пройде книжкова толока українських видавців, ярмарок майстрів, майстер-класи творчих спільнот. На всіх відвідувачів чекають позитивні емоції, цікаве спілкування та незабутні зустрічі з відомими письменниками, видавцями та митцями!

 

Під час книжкової толоки рівняни та гості міста зможуть ознайомитися з книжковими новинками від українських видавництв, придбати книги рівненського видавництва "Письменницька робітня "Оповідач"

 

Також на відвідувачів "Поетичного Вудстоку" чекає ярмарок майстрів, де кожен відвідувач зможе придбати милі оку та серцю речі місцевих умільців. А мистецька спільнота #базилік проведе майстер-клас для бажаючих зробити власними руками прості та вишукані речі.

 

І звичайно – гарячі й незабутні виступи українських поетів, які вже підготували для Вас яскраві імпрези!

 

Ми чекаємо на Вас 16 липня 2017 року, о 16.00, у парку біля "Лебединки"!

 

У 2017 році Поетичний Вудсток проходить у рамках літературно-мистецької мегаподії – Всеукраїнського арт-семінару "КУСТ"

 

Наталя Богданець

26.06.2017

Джерело: https://www.facebook.com/