УАП - Поетична топоніміка: письменники презентують населені пункти України в поезії та прозі

Поетична топоніміка: письменники презентують населені пункти України в поезії та прозі

Триває презентаційний тур письменників населеними пунктами України – автори презентують спільний письменницько-краєзнавчий проект "Поетична топоніміка". Хмельниччина, Львів, Вінниця… І попереду ще багато мальовничих областей, міста та села яких увійшли до видання.

 

Минуло півроку від старту проекту "Поетична топоніміка", оголошеного письменницею та краєзнавцем Любов’ю Сердунич на її сторінці Facebook. За цей час було зібрано чимало матеріалу від українських поетів, прозаїків, краєзнавців і видано спільну книгу. Чудово, правда ж ;)

 

Читайте також: Творчих українців закликають писати поезії про рідне місто чи село

 

Збірник містить художні твори і краєзнавчі довідки про 90 населених пунктів України. Загалом до збірника увійшли твори 77 авторів. Видання багате фактичним матеріалом, цікавими гіпотезами, насичене власними враженнями. Охоплено різні сфери життя населених пунктів у різні часи минувшини з погляду історії, літератури, географії, ономастики, фольклору.

 

Перші презентації відбулися в смт Стара Синява (Хмельницька область), у Львові та Вінниці за участю всіх авторів - хмельничан, львів'ян та вінничан.

 

Попереду – презентації в інших населених пунктах нашої мальовничої України.

 

Автори під час презентації видання "Поетична топоніміка" в Хмельницькому

 

Автори під час презентації "Поетичної топоніміки" у Львові

 

Презентація книги у Вінниці

 

За повідомленням Любові Сердунич

04.01.2016

 

Купити КНИГИ Любові Сердунич

на Українському Авторському Порталі

Джерело: http://book-ua.net/