УАП - Поетесу з Волині нагородять у Неаполі

Поетесу з Волині нагородять у Неаполі

Чудові новини, друзі! Міжнародний літературний поетичний конкурс "Між словом і вічністю" підкорила волинська поетеса Світлана Костюк. Її, єдину українку серед лауреатів, нагородять під час урочистої церемонії в Неаполі (Італія) 27 червня.

 

Загалом, у конкурсі взяли участь 450 учасників з різних країн світу. У Світлани – призова п’ята премія мера Неаполя, що є значним досягненням.

 

Світлана Костюк розповіла, що поезії на конкурс приймалися чотирма мовами – англійською, французькою, італійською та іспанською. І оскільки поетеса не є носієм цих мов, члени журі оцінювали її творчість через переклади Юрія Лазірка. Отож, можна сказати, що переміг саме творчий тандем Світлани і Юрія.

 

До слова, поезії-переможці будуть зібрані у колективну антологію.

 

"Такі перемоги окрилюють, підносять дух, додають сили і натхнення.. Принаймні, можна поділитися цією радістю зі своїми друзями по ФБ", – сказала поетеса.

 

Від Українського Авторського Порталу летять щирі привітання Світлані Костюк і, звичайно, Юрію Лазірку та побажання міцного здоров’я й майбутніх творчих звершень! Чекаємо вас на УАП ;)

 

11.06.2015

Фото – volynnews.com

Джерело: http://www.volynnews.com/