УАП - Поет з України вперше в історії у списку переможців English PEN! Голосуйте ТУТ!

Поет з України вперше в історії у списку переможців English PEN! Голосуйте ТУТ!

Підтримаємо своє, українське! Голосуйте за книгу Ігора Павлюка A Flight over the Black Sea ("Політ над Чорним морем"), бо як він каже сам: "Український поет українізовує світ і Всесвіт." Допоможімо йому! Українці, голосуйте за перемогу української книги тут: English PEN’s World Bookshelf! Сьогодні, 06 листопада, швидше за все – останній день голосування за "Улюблену книгу читачів".

 

Збірка віршів талановитого українського поета Ігора Павлюка A Flight over the Black Sea у перекладах Стівена Комарницького (одного з найкращих сучасних перекладачів української літератури у Великій Британії та уродженого англійця з Йоркширу давнього українського кореня), викликала інтерес з боку престижної британської літературної організації "ПЕН-клуб". ВПЕРШЕ в історії до списку переможців потрапив поет з України!

 

"ПЕН-клуб" підтримує літературні проекти, які відповідають як критеріям художньої майстерності, так і утверджують у світі принципи етики: поваги, гідності, свободи. Такою, на думку британських фахівців, є творчість нашого Ігоря Павлюка. Це ознака того, що сучасна українська поезія може бути цікавою в англомовному світі. Цитуючи поета: "Можливо, тому, що я завжди зоставався собою і не підлаштовувався під модні стилі, напрями, форми, зостаючись волинським поліським поетом, українським, слов’янським...".

 

Органіку художнього образу, силу духу, емоційну правдивість зараз, у час тотальної профанації й комерціалізації, англійці таки цінують. Бо поезія — чи не єдине спасіння для людини у порожньому і холодному космосі сьогодення.

 

З таким листом до Українського Авторського Порталу звернувся Steve Komarnyckyj у четвер, 05.11. Голосування досі відкрите. Тож – вперед!

 

Фото: English PEN’s World Bookshelf, worldbookshelf.englishpen.org

06.11.2015

Джерело: http://book-ua.net/