УАП - Поет Роман Бойчук презентував авторську пісню "Пальцями…"

Поет Роман Бойчук презентував авторську пісню

У перші дні березня івано-франківські онлайн-видання повідомили світ про те, що поет Роман Бойчук оригінально привітав жінок з початком весни ;) Разом з композитором В’ячеславом Купрієнком і музикантом Іваном Лабачем Роман перетворив свою еротичну поезію "Пальцями…" на красиву ліричну пісню.

 

На створення поезії "Пальцями…" Романа Бойчука надихнула світлина, на яку він випадково натрапив у facebook, повідомляє blitz.if.ua. На ній – оголена спина жінки з зображенням клавіш фортепіано, а чоловічі руки ніби грають на цих клавішах. Політ фантазії – і текст про кохання готовий.

 

У Романа є чудова звичка – ділитися з фанами в соцмережі своїми новими поезіями. Так сталося і з "Пальцями…". Небавом поет отримав повідомлення з Києва від В’ячеслава Купрієнка про те, що у нього народилася мелодія до цієї еротичної поезії. А Іван Лабач із Франківська допоміг з аранжуванням. І закрутилося…

 

Тепер світ слухає голос Романа Бойчука та насолоджується прекрасним і чуттєвим поєднанням тексту й музики. Слухайте і Ви:

 

 

Наталя Богданець

06.03.2018

 

Фото: facebook Романа Бойчука

Джерело: http://book-ua.net/