УАП - Подорож іспанською Галісією

Інформація про автора

Подорож іспанською Галісією

Перетнувши 3,5 тисячі кілометрів Європою на авто з Bla Bla Car, я опинилася у серці західного регіону Іспанії, що зветься Галісія. Це зовсім інша Іспанія, відмінна від звичного усім регіону - Каталонія, столицею якого є Барселона. Галісія чимось трохи схожа на наші Карпати, але завдяки узбережжям Атлантичного океану вимальовується інша картина, що зворушує своєю масштабністю.

Першочерговою метою було дізнатися більше про Шлях Якова, щоби вже у цьому році втілити цей шалений задум у життя.

Всього за 2,5 тижні я відвідала 28 міст (серед яких були Castro Candelas, Ourense, Monforte, A Guarda, Baiona, Vago, Portonovo, Muros,  Muxia, A Corunia й чимало портових містечок великого й малого значення). Встигла за 1,5 тижня пожити життям хіпі, які "загубилися" у двох селищах (Carballeiras й Transeda) Каньйону річки Сіл серед гірських масивів, які не зазначені на жодній мапі. Побачила неймовірного виду узбережжя, які обмилували для себе серфінгісти та океан у різних його проявах. Побувала на, неймовірної краси, півострові Крокодилів (Illa de Arousa). Та за словами древніх римлян "на кінці світу" - Cabo Fisterra.

На моєму шляху зустрічалися привітні пілігрими, що додавало бадьорості моєму задуму - неодмінно доєднатися до цієї випробувальної ходи та відвідати столицю Галісії - Santiago de Compostela - й дізнатися більше про цих відважних паломників.

Обов'язковим атрибутом подорожі були історичні пам'ятки, якими насичена Галісія: Розкопаний табір римлян в Bano; археологічні розкопи поселень кельтів в Santa Trega та Monte do Facho, де згори можна спостерігати, як бавляться в океані дельфіни; стародавні петрогліфи із зображенням тварин на кам'яних плитах. Початком та завершенням подорожі були термальні природні джерела (Bano, Ribadavia), які додали наснаги та  зміцнили фізично після такого драйву. 

Звісно за цілий місяць я зуміла зануритися у культуру, традиції та побут пересічного галісійця та закохатися як у місцевість, так і у привітних людей цього регіону.Познайомилася із різними цікавими людьми з різних куточків Європи й не тільки, що зі своєї любові до Іспанії та Галісії обрали цей регіон, як свою другу батьківщину чи місце тимчасового побиту. 

30.01.2016

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис