УАП - "Плетиво": книгу, що зародилася у соціальній мережі, надрукували у Івано-Франківську

Електронна книга "Плетиво", авторами якої є поетки: з Івано-Франківська – Марія Микицей, та з Харкова – Юлія Баткіліна, з’явилася на світ на Українському Авторському Порталі 2017-го року. А паперову книгу "Плетиво", як повідомили авторки, нещодавно була надрукована у Франківську.

 

В анотації до "Плетива" авторки вказали, що це поетична збірка, створена у Всесвітній мережі без паперу, чорнила чи друкарні, людьми, що ніколи не бачились, але щодня були поруч. Книга має цікаву передісторію: поетка з Харкова Юлія Баткіліна одного разу отримала поетичний привіт із Івано-Франківська від Марії Микицей, з якою доти не перетиналася – і відповіла на нього теж поетично. Потім поетичні розмови продовжилися, і, зрештою, ці дві талановиті жінки уклали збірку своїх цікавих мистецьких розмов.

 

"Плетиво" зіткане з поетичних діалогів Юлії та Марії на різні теми.

 

І ось нещодавно книгу видано обмеженим накладом в івано-франківському видавництві "Місто - НВ" у рамках міської програми книгодрукування за підтримки міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа та за сприяння Івано-Франківської обласної організації Національної спілки письменників України.

 

Як електронна, так і паперова книги вийшли в художньому оформленні мисткині з Миколаєва Світлани Чебанової.

 

Видане "Плетиво" можна купити у авторів: Марії Микицей та Юлії Баткіліної.

 

Електронна книга доступна на Українському Авторському Порталі.

 

Читайте також: "Чужі бажання": в Україні вийшла збірка фентезійних оповідань харків’янки та франківчанки

 

Наталя Богданець,

за повідомленням Марії Микицей

Фото: Юлії Баткіліної

17.08.2018

Джерело: http://book-ua.net/