УАП - ПетуШОК-2017, или Chicken Odessa

ПетуШОК-2017, или Chicken OdessaПетуШОК-2017, или Chicken OdessaПетуШОК-2017, или Chicken Odessa
ПетуШОК-2017, или Chicken OdessaПетуШОК-2017, или Chicken OdessaПетуШОК-2017, или Chicken Odessa

Інформація про автора

Категорія:

Художня література

Рік видання:

2016

Видавництво:

Самвидав

ISBN:

Самвидав

Кількість сторінок:

90

Одесса. Наши дни. Наши люди. Одни держат "фиш-барбут" (тотализатор рыбьих боев), другие играют и нередко… уходят голыми. У бойцовых рыбок свои причуды. К примеру, сиамский "петушок" Спартак — вещий. И однажды предрекает убийство совладельца подпольного барбута. АквариуМистика не заканчивается и с гибелью самого Спартака. Год Петуха по-одесски…

Формат электронного файла книги: pdf, epub
Произведение публикуется в авторской редакции

Відгуки до твору

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис

Ігор
Ігор

17:45:02 27-01-2017

«Сhicken Odessa» – реалістичне дзеркало української сучасності

Юрий Власишен «ПетуШОК -2017, или chicken Odessa.Чисто одесский детектив» «Издательские решения» 2017 – 91 с.

«Гіпореалістичний роман», саме так влучно характеризує свою нову книгу -«ПетуШОК - 2017, или Сhicken Odessa.» автор Юрій Власішен. Читач відкриє для себе «чисто одеський детектив» із самобутньою атмосферою, традиціями та людьми сонячного курортного українського міста, де сталося вбивство…
Чи вдасться поліції знайти винуватця злочину?, як маленька акваріумна рибка виду «Сіамський півник» зможе допомогти розкрити справу?, хто покриває тоталізатор «боїв» акваріумних рибок? – залишмо пошуки відповіді на всі ці інтригуючі питання на розсуд допитливого читача…, а поки поділюся власними враженнями, спостереженнями, роздумами, висновками після прочитання захоплюючого роману про одеську сучасність.
Враження: книга читається легко, а її актуальність зумовлена тим, що автор, описуючи події, які передують вбивству власника тоталізатора – Семена Кушніра, на прізвисько Сьома ГоловаСтик у кримінальному світі, ніби натяками, розповідає про корупцію серед українських чиновників нижньої ланки, про те, як судді є абсолютно «бідними», а натомість їхні дружини – власниці розкішних вілл, яхт, або навіть приватних пляжів з виходом до моря і все це – за високими парканами, куди пересічний одесит, чи будь хто інший не має права ступити а ні кроку!.
Спостереження: На сторінках свого роману автор делікатно вводить читача в підпілля одеського кримінального світу, нелегального бізнесу, в якому «круті мажори» за один вечір виграють тисячі доларів, у той час, як офіційно гральний бізнес у нашій країні перебуває під забороною на законодавчому рівні.
Роздуми: Юрій Власішен висвітлює актуальні проблеми та виклики, які стоять не лише перед мешканцями Одеси, як міста, але й нашої країни загалом, бо насамперед маємо подолати корупцію і не лише не брати, а й не давати хабарів.
Висновки: Зміни в країні починаються із наших з Вами вчинків і принципів…. Змінімо на краще себе і тоді змінимо на краще Україну, а отже – проживемо 2017-й рік Півня успішніше та щасливіше.
Зіньчук Ігор (м. Львів)