УАП - Перевізник

ПеревізникПеревізникПеревізник
ПеревізникПеревізникПеревізник

Інформація про автора

Категорія:

Художня література

Рік видання:

2017

Видавництво:

Самвидав

ISBN:

Самвидав

Кількість сторінок:

196

Її подорож, зігріта спогадами про найрідніших людей, завершилася неочікувано. Салон транспорту хитнуло від раптової зупинки, і похмурий водій повідомив, що привіз її у призначене місце. Що відчула вона, коли дізналася, що Перевізник доправив її на той світ, і що її марево про страшну катастрофу та власну загибель виявилося жахливою реальністю?..
У житті звичайних людей трапляється чимало драматичних епізодів, сповнених напруги стосунків, характерних випадків, здатних не тільки змінити особистісні перспективи та орієнтири, а й знаково відбитися у долях інших. Зосередивши увагу читача на повсякденних реаліях, авторка проникливо торкається їх духовної та моральної суті.
До уваги читачів пропонується 11 історій: «Віддаю тобі своє серце», «Ти вже доросла, дівчинко», «Весілля», «Едемські гурії», «Миколин годинник», «Я тебе знайшов», «Визволення», «Новорічна вечеря», «Дівчина», «Перевізник», «Реінкарнація». Описані в них події та явища постають у складній сув’язі сенсів та часових вимірів, підкреслюючи неоднозначність і неодномірність життя.

Формат електронного файлу твору: pdf, epub

Відгуки до твору

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис