УАП - Останній аргумент

Останній аргументОстанній аргументОстанній аргумент
Останній аргументОстанній аргументОстанній аргумент

Категорія:

Художня література

Рік видання:

2017

Видавництво:

Самвидав

ISBN:

Самвидав

Кількість сторінок:

314

Події роману "Останній аргумент" відбуваються наприкінці 2013-го – на початку 2014 років. Троє друзів-студентів – двоє хлопців і дівчина, які потоваришували завдяки навчанню в одному з вузів Києва, в ніч на 30 листопада 2013 року попрямували на майдан Незалежності у пошуку розваг. Але сталося по-іншому. Тієї ночі їм судилося стати частиною історії України.
Після того як їх побив "Беркут", прикриваючи один одного вони зуміли вирватися з оточення, і тим самим врятувати собі життя. Але друзі навіть не уявляли, що на них чекає попереду…
Ні полковник ФСБ Росії Шубін, коли планував диверсійну операцію в Україні, ні спецназівці ГРУ, які повинні були провести цю операцію, не змогли передбачити всіх наслідків для себе від подій, до яких були причетні виконуючи наказ.
Роман "Останній аргумент" - про наших дітей, про їхню мужність, щире кохання, про любов до рідної землі та зраду, про період в історії держави, до якого вони виявилися прямо причетні.
Сюжет твору засновано на реальних подіях. Всі персонажі та їхні імена – це, звичайно, не більше, ніж авторський вимисел, і будь-які збіги є випадковими.

Твір публікується в авторській редакції.
Формат файлу електронної книги: pdf

Відгуки до твору

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис