УАП - Організатори "МОВОЮ СЕРЦЯ" розповіли про переможців фестивалю

Організатори

…І про перші підсумки конкурсного етапу: понад 100 учасників з 22-ох областей України взяли участь у конкурсі. Журі попередньо відібрали п’ять кращих авторів у кожній номінації (жіноча та чоловіча поезія). Хто ж стане переможцем?

 

Старт другого Всеукраїнського фестивалю любовної лірики та авторської пісні про кохання "МОВОЮ СЕРЦЯ" відбудеться 08 вересня в Івано-Франківську. Протягом трьох днів мешканці та гості міста – поети і виконавці, митці та шанувальники поетичної майстерності зможуть відвідати сім локацій, шість презентацій, яскраві перфоманси, поетичну екскурсію, читання-чаювання, молодіжні батли, мікс поезії і музики, книжкову виставку, автограф-сесії, воркшопи та, звичайно ж, феєричний гала-концерт.

 

Яскравій події завжди передує виснажлива підготовка. Організатори фесту Роман і Ольга Бойчуки разом з членами журі провели конкурс серед бажаючих взяти участь (конкурс тривав до 31 липня), запланували події у колаборації з відомими українськими письменниками, заручилися підтримкою партнерів, провели прес-конференцію – і на цьому роботу не завершено, підготовка триває.

 

До складу журі фестивалю, яке здійснювало відбір п’яти кращих авторів у кожній номінації, увійшли: Євген Баран, Дмитро Лазуткін, Володимир Вакуленко, Тетяна Белімова, Тетяна Череп-Пероганич, Власта Власенко.

 

Хто ж стане переможцем ІІ Всеукраїнського фестивалю любовної лірики й авторської пісні про кохання "МОВОЮ СЕРЦЯ"? Запитала про це в організаторів. Вони загадково відповіли, що обрана членами журі п’ятірка авторів у кожній номінації уже є переможцями. Безжально тримають інтригу та не розкривають їхніх імен :) Що ж, у кожного з нас є чудова нагода дізнатися імена кращих з перших вуст – вже 08–10 вересня в Івано-Франківську…

 

Наталя Богданець

21.08.2017

Джерело: https://www.facebook.com/