УАП - Одеса: знову диверсія, на цей раз літературна

Інформація про автора

Одеса: знову диверсія, на цей раз літературна

Як повідомляють новинні ресурси, зокрема http://gazeta.ua/articles/culture/_u-zhovtni-v-odesi-vidbudetsya-mizhnarodnij-literaturnij-festival/637429,  в жовтні цього року в Одесі відбудеться міжнародний  літературний фестиваль. Здавлося б, чудова новина, тим більше, що "організатори фестивалю мають мету підкреслити культурний вплив Одеси і полікультурність цього міста, сприяти зміцненню зв’язків між Одесою та іншими культурними метрополіями Європи і світу…". Однак тлумачення полікультурності в організаторів заходу явно дискримінаційне: "фестиваль проведуть двома мовами: тексти зарубіжних авторів читатимуть мовою оригіналу і в російському перекладі".

 

Ось і приїхали – далі нікуди! Апофеоз двомовності в України – без української мови. Дивує і обурює відсутність заперечень щодо такої концепції фестивалю в середовищі української літературної спільноти.  Політкоректність? Полікультурність? Чи брак національної гідності?

 

Невже так і не зрозуміло зв'язок мовної практики і державної цілісності? Накладіть карту вживаності російської мови в Україні на карту окупованих територій. 100% співпадіння!

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис

Павло
Павло

14:31:41 22-07-2015

Так, спробую дізнатися адресу організаторів

Владимир

11:23:41 22-07-2015

Буду признателен организаторам фестиваля, если представите мой РУССКОЯЗЫЧНЫЙ роман "Хромосома Христа" в 5-ти книгах.
Сообщите, куда выслать рукопись

З повагою, Володимир

Олександр
Олександр

10:58:24 22-07-2015

Треба звернутися до організаторів фестивалю! А потім - до Саакашвілі, мінкультури і т.д.