УАП - Обласна бібліотека запрошує на святкування Всеукраїнського дня бібліотек!

Обласна бібліотека запрошує на святкування Всеукраїнського дня бібліотек!

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека (РОУНБ) розпочала святкування заздалегідь, організовуючи для своїх користувачів різноманітні святкові акції, майстер-класи, цікаві зустрічі та презентації.

 

Ви – ще не абонемент обласної бібліотеки? Тоді завітайте до універсальної наукової 30 вересня: у бібліотеці впродовж дня буде проходити акція "Безкоштовний запис", тому будь-хто з відвідувачів зможе оформити електронний реєстраційний документ абсолютно безкоштовно.

 

У холі, на другому поверсі, на користувачів чекатиме виставка-конкурс плакатів-мотиваторів читання, на якій представлені найкращі роботи районних бібліотек області.

 

На четвертому поверсі, у читальній залі, демонструватиметься виставка оригінальних книг автора Олени Медведєвої.

 

За кафедрою відділу інформації та документів виробничої тематики читачів  обслуговуватиме кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри культурології і музеєзнавства РДГУ Наталія Кучина. Панні Наталія візьме участь у проекті "Відомі рівняни за бібліотечною кафедрою" та привітає відвідувачів і своїх добрих друзів-бібліотекарів з професійним святом.

 

Для всіх, хто цікавиться мистецтвом, відділ обслуговування користувачів документами з мистецтва (третій поверх) представить персональну виставку живопису рівненської художниці Лесі Сверлюк та її вихованців.

 

Впродовж дня у відділах бібліотеки діятимуть художні виставки, виставки-інсталяції книг: "Таємниці історії", "Переможці коронації слова", "У світі казкових героїв", "Овочі, фрукти – запасаємось на зиму", "Створюємо своїми руками", "Традиційне вбрання українців", "Джерела історичної пам’яті Рівненщини", "Краща книга Рівненщини: шлях у п’ять років 2010-2014", "Краща книга Рівненщини 2014", "Друковані видання РОУНБ", "Бібліотека", "Літературна скарбниця: ювіляри року", "Бібліотека: місце зустрічі змінити не можна", "Подорожуємо країнами-континентами", "Твори української творчості з колекції книг Андрія Кондратюка", "Ретровидання з фонду читальної зали".

 

У "Світлиці" на четвертому поверсі обласної бібліотеки, з нагоди свята, о 16.00 відбудеться презентація науково-допоміжного покажчика "Пам’ятники, пам’ятні знаки, меморіальні дошки Рівненської області", укладеного спеціалістами Рівненської ОУНБ. Доповнить презентацію книжкова виставка "Джерела історичної пам’яті Рівненщини".

 

Урочистості, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек та відзначенню 75-річчя Рівненської ОУНБ, розпочнуться о 14.00 у "Світлиці" бібліотеки. Присутніх вітатимуть представники облдержадміністрації, обласної ради, управління культури, директор Рівненської ОУНБ Валентина Ярощук, друзі та партнери.

 

На урочистостях відбудеться нагородження премією ім. Світочів Богдана Столярчука за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність.

 

За матеріалами відділу маркетингу та наукової роботи РОУНБ

 

Фото: Український Авторський Портал

29.09.2015

Джерело: http://book-ua.net/