УАП - На презентації персоналізованої казки Галини Теличук "Таємне життя Святого Миколая" маленькі гості створять нову книгу!

На презентації персоналізованої казки Галини Теличук

У суботу, 18 листопада, о 15.00 розпочнеться серія новорічних інтерактивів у рамках презентації персоналізованої казки молодої авторки Галини Теличук "Таємне життя Святого Миколая". Письменниця й організатори запрошують вас разом з дітьми відвідати захід.

 

На презентації ви дізнаєтесь, що таке персоналізована книга і навіщо вона потрібна дітям та батькам, поспілкуєтеся з авторкою та ілюстратором чарівної віршованої історії. А малеча зможе намалювати свої мрії, і тим самим стати співавтором наступної книги видавництва Fairy Tale! Адже найкращі малюнки й історії, створені дітьми, увійдуть до нової книги під назвою "Книга дитячих бажань. Про що мріють українські діти?".

 

 

Ознайомитися з книгою "Таємне життя Святого Миколая", що видана українською та російською мовами, можна на сайті видавництва:

 

Таємне життя Святого Миколая

Тайная жизнь Деда Мороза

 

Зустрічі планують проводити щосуботи у затишку творчої майстерні "Світлиця" ("Мануфактура", с. Ходосівка, Обухівське шосе, 2).

 

За повідомленням Галини Теличук

14.11.2017

Джерело: http://book-ua.net/