УАП - Меценати

Нагородити автора

Нагородіть своїх улюблених авторів! На Українському Авторському Порталі Вашій увазі пропонується 9 нагород: Духовність, Патріотизм, Змістовність, Інноваційність, Стильність, Чуттєвість, Дотепність, Креативність, Гуманізм. Нагородити автора може кожен будь-якою відзнакою з запропонованих у переліку. Виберіть ту, яка, на Ваш погляд, найкраще передає емоції, що змусили Вас прочитати книгу на одному подиху. Нагороджуючи авторів, Ви стаєте Меценатом Порталу, таким чином долучаєтеся до розвитку платформи book-ua.net.
Показати більше

Підтримати проект

Станьте прихильником свого проекту, спільно беріть участь в становленні та розвитку інтелектуального громадянського суспільства! Кожен користувач Українського Авторського Порталу може запропонувати до реалізації свій проект, як-то: видавництво книги, А також підтримати той проект, який, на Вашу думку, заслуговує на те, щоб бути втіленим у життя.
Показати більше

Підтримати портал

Підтримайте наш Портал! Український Авторський Портал був створений нещодавно і підтримується ентузіастами, які хочуть створити простір для популяризації українського авторського контенту в цифровій формі. Портал діє на засадах визнання авторського права і неприйняття інтелектуального піратства. Натисніть кнопку "Підтримати портал". Ми будемо вдячні Вам за підтримку!

Підвісити твір

Створіть маленьке диво! Залиште одну книгу для іншого читача! У засновників Українського Авторського Порталу виникла ідея: за принципом "підвішеної кави" запровадити звичай "підвішений твір". Шановні читачі, на нашому Порталі ви можете оплатити вартість будь-якої електронної книги – для студента, пенсіонера чи учня, який залюбки придбав би книгу, але через труднощі не може цього зробити. Для цього клікніть на кнопці "Підвісити твір" тут або перейдіть: Каталог >>> клікніть на будь-якій книзі, на Ваш смак >>> клікніть Підвісити твір (під кнопкою Купити) >>> пройдіть процедуру оплати. Ті користувачі, які зареєструвалися на Порталі зі статусом Учень / Студент / Пенсіонер, зможуть скачати оплачену Вами книгу у профілі цієї книги. Увага! Підвішені твори можуть бачити лише користувачі з пільговим статусом. Статус обирається після реєстрації в: Мій кабінет >>> Профіль користувача.
Показати більше