УАП - Маркетинговий менеджмент: незабаром студенти України опановуватимуть дисципліну за новим посібником

Маркетинговий менеджмент: незабаром студенти України опановуватимуть дисципліну за новим посібником

У березні 2015 року в Рівненському інституті слов’янознавства КСУ відбулася презентація посібника з нової для України дисципліни – маркетингового менеджменту. Навчальний посібник "Маркетинговий менеджмент" став результатом плідної співпраці Львова, Рівного і Луцька.

 

"Маркетинговий менеджмент" надає студентам базові й водночас нові актуальні знання, за ним здійснюватимуть підготовку в тому числі магістрів з маркетингу.

 

Чудовою новиною стало те, що співавторами навчального посібника стали провідні викладачі й науковці Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету, Рівненського державного гуманітарного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Луцького національного технічного університету:

 

Євген Крикавський – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедрою маркетингу і логістики НУ "Львівська політехніка", президент ВГО "Українська асоціація логістики";

 

Інна Дейнега – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту РДГУ;

 

Олександр Дейнега - кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедрою економіки та маркетингу РІС КСУ;

 

Ірина Лорві – кандидат економічних наук, асистент кафедри менеджменту та маркетингу Луцького НТУ.

 

Вони об’єднали свої зусилля заради того, щоб світ маркетингу й логістики зробити максимально доступним та зрозумілим для студентів. Тому видання містить, окрім теоретичної, також практичну частину.

 

"Цей навчальний посібник відповідає тому, що потрібно – духові часу: зв'язок менеджменту з ринком сьогодні актуальний. Маркетинговий менеджмент – це нова дисципліна для України… Є можливість теорію перевірити на практиці, як вона працює в Україні. Бо є специфіка діяльності підприємств в Україні. В нас є культурні особливості, які вимагають адаптації...", - розповіла співавтор навчального посібника Інна Дейнега.

 

Цього року РІС КСУ відзначає своє 20-річчя. І даний посібник можна вважати приуроченим до цієї святкової дати. В інституті переконані, що заради розвитку науковій роботі потрібно приділяти максимум уваги. Над цим тут активно працюють. Як розповів під час презентації Олександр Дейнега, у планах – видати ще один навчальний посібник.

 

Загалом же, за 20 років діяльності авторів-науковців було видано понад 30 монографій, до 15 підручників і понад 70 навчальних посібників.

 

Незабаром "Маркетинговий менеджмент" стане доступним широкому загалу.

 

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2015

Фото – Український Авторський Портал

Джерело: http://book-ua.net/