УАП - Маркетинг в Україні, №1-2, 2014

Маркетинг в Україні, №1-2, 2014Маркетинг в Україні, №1-2, 2014
Маркетинг в Україні, №1-2, 2014Маркетинг в Україні, №1-2, 2014

Категорія:

Періодика

Рік видання:

2014

Видавництво:

Українська Асоціація Маркетингу

ISBN:

1606-3732

Кількість сторінок:

90

РИНОК МАРКЕТИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ В УКРАЇНІ 2013 РІК: ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ТА АНАЛІЗ УАМ
На розсуд читачів пропонується ювілейний (десятий!) огляд розвитку ринку маркетингових досліджень та оцінка його обсягів. Починалася ця затія з відповіді на запитання колег і простого опитування експертів у 2003 році. Цивілізовані норми це набуло у 2005 році, коли на засіданні клубу директорів дослідницьких компаній (яке згодом отримало назву "Засідання на Ігоревській" було прийнято ряд важливих для галузі рішень.

НОВИНИ ESOMAR
ESOMAR запропонувало ринку щоквартальні огляди інформації. Це зроблено з метою полегшити доступ до актуальної інформації та більш оперативно інформувати членів про події на глобальних, регіональних та місцевих ринках.

АКТУАЛЬНІ ТРЕНДИ ІТ-МАРКЕТИНГУ
Медіавибух останніх десятиріч, який ґрунтується на все ширшому впровадженні сучасних інформаційних технологій, фактично зумовлює основний керунок розвитку багатьох сфер суспільного і економічного буття, до яких належить і сфера маркетингової діяльності.

ОЦЕНКА ЭФФЕКТИВНОСТИ МАРКЕТИНГОВОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
Эффективность чего-либо – это мера достижения поставленной цели в расчёте на затраченный ресурс. Это касается и маркетинга, а, значит, судить об эффективности маркетингового воздействия можно лишь в контексте поставленной перед ним задачи

ПОДПИСНОЙ ИНДЕКС 22942

Відгуки до твору

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис