УАП - Марія Тимчук перемогла в конкурсі есе в рамках проекту Help sport

Марія Тимчук перемогла в конкурсі есе в рамках проекту Help sport

Молода письменниця з Івано-Франківщини Марія Тимчук стала переможницею конкурсу есе на соціальну тематику. А саме: "Спорт – це здоров’я". Конкурс тривав у рамках соціального проекту Help sport.

 

Авторка люб’язно подякувала своїм прихильникам на сторінці Facebook:

 

"Друзі, щиро дякую всім, хто підтримував своїми лайками!

Перемогла завдяки ВАМ! Дякую, ви чудові!!!".

 

 

За інформацією, творчих конкурсів було два: есе та фотографія. Загалом оргкомітет отримав більше 2 000 робіт з усієї України. Наймолодшому учаснику було 9 років, а найстаршому – 60.

 

Соціальний проект Help sport було презентовано в 2015 році спортсменами Денисом Силантьєвим, Ольгою Харлан, Анною Бессоновою, Оленою Костевич, Романом Вірастюком, Жаном Беленюком, Наталею Буксою. Проект має на меті покращити спортивну інфраструктуру в населених пунктах України. Реалізовується за підтримки Міністерства молоді та спорту України, між фракційного депутатського об’єднання "Здорова нація", Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

 

Марія Тимчук народилася на Івано-Франківщині. За освітою – біолог, менеджер. Живе і працює в Києві за другою освітою. Переможець Всеукраїнського конкурсу яскравих економічних ідей "Нова економічна формація" (2012). Закінчила "Школу молодих жінок-політиків" (2012) та "Вищу політичну школу" (2014). Автор більш ніж двадцяти публікацій, наукових публікацій, друкувалася в літературному альманасі "Каштановий дім", газетах "Верховинські вісті", "Буковинське віче", "День", "Українська правда".

 

Марія пише чудові поезії. На Українському Авторському Порталі є автором поетичної збірки "На все є час".

Джерело: http://starlife.com.ua/