УАП - МОЯ МРІЯ В МОЇХ РУКАХ

МОЯ МРІЯ В МОЇХ РУКАХ

І на цей час, це не крилатий вираз! Це реальність. Бо зараз я дійсно тримаю в руках свою мрію. Ту, що тліла в мені дуже довгий час. Ту, до втілення якої пройдено важкий, сповнений великих сподівань й не менш болісних розчарувань, шлях. Я тримаю в руках справжню, живу книгу. Книгу з моїм оповіданням!

 

Почуття? Не буду їх навіть описувати. Дурна робота. Бо це такий коктейль емоцій, що я навіть не знаю всіх його складових. Коротше: тримаю, розглядаю, видихаю.

 

А почалось все знаєте з чого? З програшу! З програшу в літературному конкурсі «Міські легенди» на https://litnet.com. Не побачивши себе в списках фіналістів я трохи розгубився. Та, мабуть, дурнувато-ображений вираз мого обличчя так насмішив долю, що вона вирішила розрахуватися зі мною за свій хороший настрій тим, що в обличчі Сергія Ігнацевича кинула на сторінку авторів літнету заклик всім охочим об’єднатися та спробувати видатися самім. Я відгукнувся. Ну а далі…

 

Зібралась команда з девяти авторів-однодумців і з вересня 2018 року закипіла робота. Було все: спокійні обговорення, шалені сперечання, багато голосувань. Обговорювали, сперечалися, голосували за все: шрифт, назва, обкладинка, яке видавництво…І знаєте, що в цьому саме гарне? А те, що девять, до цього не знайомих, різних людей стали друзями! І це головне! А шикарним додатком до цього стала наша спільна робота – збірка оповідань «Дев’ять снів чорної кішки»!

 

Ну й на при кінці хочу висловити слова подяки:

Сергію Ігнацевичу – за організацію та ідейне натхнення проекту;

Ірині Пасько – за важку роботу по редагуванню наших текстів;

Кристині Крук – за емоційне обговорення та долучення до нашої справи неймовірної майстрині  малюнка, Марії Шихмат;

Марії Шихмат – за створення найкрутішої обкладинки для нашої збірки;

Олесю Друкачу – за чудову назву та малюнок котика на нумерації сторінок;

Ігору Кордису – за їдкі, але дуже влучні, коментарі та пропозиції;

ПерсеФоні, Олі Зінченко, Віктору Полянко – навпаки: за спокійне та розсудливе обговорення, влучні пропозиції та коментарі;

Видавництву «Арт Економі»  - за гарну, професійну роботу.

Ось якось так.

 

Як казала одна мудра людина: «Дива трапляються, але над цим треба добре попрацювати».

 

До речі: збірка незабаром з’явиться на поличках «Книгарні Є».

 

Ласкаво просимо до ознайомлення!

 

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис