УАП - Людина Зеро

Людина ЗероЛюдина ЗероЛюдина Зеро
Людина ЗероЛюдина ЗероЛюдина Зеро

Категорія:

Художня література

Рік видання:

2018

Видавництво:

Самвидав

ISBN:

Самвидав

Кількість сторінок:

220


Ви вважаєте, що Пекло - це чорти біля казанів зі смолою, в якій варяться грішники?
Василь теж так думав, поки сам не потрапив туди.
Його пригоди в Пеклі та в Раю, пошук себе, знахідки та втрати, інтриги та кохання - все це ви знайдете на сторінках цієї книги.

Публікується в авторській редакції.
Файл електронної книги: epub, pdf, rtf

Відгуки до твору

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис

Вікторія

02:56:44 04-08-2019

Незвичайний і дуже цікавий твір. На гумористичному і фантастичному матеріалі розгорнуто багатошарову, багатопланову філософську оповідь про сенс і таємниці нашого життя.
Чи є життя після смерті, і як воно може виглядати? Чи можна втрапити у пекло ще живим? Що таке особисте пекло для кожного з нас? Як учорашні митці-Деміурги перетворюються на ретроградів, і чим це загрожує розвиткові суспільства? Як люди різник культур з різних країн світу можуть разом зробити наш світ кращим?
У захоплюючий і непередбачуваний, майже детективний сюжеті і діалоги, сповнені непересічного гумору, вплетено безліч різноманітних філософських, етичних і моральних сенсів, проте усі вони подані ненав’язливо і без жодної дидактики. Яскраві персонажі (кожен з власним характером і примхами), кумедні ситуації і зворушливі життєві дрібниці складаються у барвистий килим з насиченими кольорами, але водночас чітко визначеним узором.
Головний герой Василь – персонаж, про якого варто згадати окремо. Спокійний і хазяйновитий український чолов’яга – такий, з якими ми щодня зустрічаємося на вулицях, і який аж ніяк не прагне нічого героїчного. Але саме він зі своїм непереборним почуттям власної гідності, дбайливості і відповідальності за все сутнє, м’яким гумором і незлостивістю об’єднує і підтримує усіх інших героїв, знаходить спільну мову і з чортами, і з янголами, виступає каталізатором творчості для митців, і зрештою виявляється серед усіх найбільшим творцем – бо організовує і впорядковує хаотичну творчу наснагу усіх інших героїв, надає їй завершеності і цілісності…
Це справді типовий, дуже характерний український герой. У нинішні часи українці справді здебільшого виступають у ролі каталізаторів і підтримки якихось чужих традицій, а не розвивають власні, і це дуже прикро. Але, з іншого боку, концепція українця як людини, що все довкола впорядковує і виступає для інших у ролі підтримки, такої собі «кам’яної стіни» - це ж і є значна частка нашої національної традиції… І саме завдяки цьому Василь перетворюється на потужну символічну і міфологічну постать – при цьому анітрохи не втрачаючи звичайних і зворушливих людських рис.
Це така собі сучасна, суто українська міфологія. В нас багато авторів, які описують поточні реалії і навіть явища, але дуже мало таких, які здатні створювати власні світи. А «Людина Зеро» - це цілісний, незвичайний, дуже цікавий і дуже український світ, у якому варто побувати.
ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Роман
Роман

11:27:34 01-06-2019

Текст просто шикарний. Дякую автору!
Про що кіно:
- про смерть і життя після неї. Дуже динамічне воно виявляється, ну там.
- про пекло. Архітектура цього пекла вас вразить. Ідея не нова, але описи - я хочу це побачити сам, але пізніше, як час настане ;)
- повно непересічного гумору, не чорного, не нижче поясу.

Філософії в книзі повно, але ви її не помітите - вона між рядків. Читав і був наче причмелений. РЕКОМЕНДУЮ!