УАП - Літературну премію ім. Уласа Самчука присуджено за роман "Страшний суд"

Літературну премію ім. Уласа Самчука присуджено за роман

Міською літературною премією ім. Уласа Самчука відзначено поета, журналіста, краєзнавця Василя Басарабу за роман "Страшний суд". Урочистий захід пройшов 24 лютого в Рівному. Лауреата визначали рішенням комісії таємним голосуванням.

 

Василю Басарабі було вручено диплом лауреата, нагрудний знак і грошову винагороду. Остання, відповідно до розпорядження міського голови Рівного від 18.04.2012 року №385-р "Про міську літературну премію імені Уласа Самчука", складає 5 000 грн.

 

За словами Василя Басараби, він писав книгу "Страшний суд" два роки поспіль. У романі він описав ХХ століття. Прототипів головних героїв у реальному житті не існує, як запевняє Василь Басараба, усе це – збірні образи.

 

Василь Наумович Басараба народився 19 березня 1948 року в с. Біла Криниця Рівненського району. Поет, журналіст, краєзнавець. Член Національної спілки письменників України. Лауреат регіональної краєзнавчої премії "За відродження Волині" (1999), дипломант літературного конкурсу "Коронація слова-2013" за роман "Страшний суд".

 

  

 

25.02.2015

Джерело: http://www.rivne1.tv/