УАП - Література в дії: топ-теми ІІІ Конгресу – тонкощі комунікації та бізнес-моделі в літературній справі

Література в дії: топ-теми ІІІ Конгресу – тонкощі комунікації та бізнес-моделі в літературній справі

У Києві 25-26 лютого пройде третій Конгрес "Література в дії". Організатори – Litcentr – запрошують до участі представників культурних організацій, літературних фестивалів і конкурсів, літературних менеджерів, агентів і кураторів, літераторів, перекладачів, видавництва, бібліотеки, осередки книги.

 

Основні теми Конгресу: напрацювання і плани Українського інституту книги, 83-ій з’їзд ПЕН-клубу, командоутворення, тонкощі комунікації та внутрішні й зовнішні задачі в управлінні великими проектами, бізнес-моделі у літературній справі та консолідація перекладацької профспільноти та інші.

 

Організатори повідомляють, що особливу увагу на Конгресі-2017 буде приділено професійному розвитку представників літературного ринку, питанням стратегічного планування, управлінського менеджменту, співпраці літературного сектору з бізнесом, а також розробці й упровадженню систем збору й аналізу статистичних даних по літературних проектах й ініціативах. Програма Конгресу передбачає лекції, воркшопи, профільні круглі столи та роботу в командах.

 

Реєстрація на Конгрес триває до 10 лютого 2017 року. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАРАЗ

 

Вартість участі одного учасника: 200 грн. Кількість місць обмежена (70 осіб). Учасники відбиратимуться на конкурсних засадах. Організатори Конгресу не покривають витрати на проїзд та поселення.

 

Програма III-го Конгресу "Література в дії".

 

08.02.2017

Джерело: https://www.facebook.com/