УАП - Лінія зусилля: історія про заборонене кохання від Таіс Золотковської

Інформація про автора

Лінія зусилля: історія про заборонене кохання від Таіс Золотковської

Що відчуває доросла одружена жінка, коли раптово закохується в дівчину? В яку подорож поїхати, щоб загоїти шрами розбитого серця? Що ж насправді відчувають ті, кого ми бачимо непривітними, вічно наїжаченими, кострубатими підлітками?

 

Харківська майстриня слова Таіс Золотковська 17 вересня, об 11.00, презентує на Форумі Видавців у Львові свій перший квір-роман, проникливу драму "Лінія зусилля".

 

"Я розповідаю про кохання між жінками, воно трапляється набагато частіше, ніж ми думаємо, та заслуговує на особливу увагу. Не можна мовчати про справжнє життя. Мій роман можна називати феміністичним, жіночим романом. Але, насамперед, це історія кожної жінки, яка повинна обрати свій шлях до щастя. Одна бачить його у сімейному житті, інша не може і дня прожити без творчості, третя мандрує світом та пізнає різні відтінки життя... Всі ці жінки живуть у "Лінії зусилля" та повинні бути почутими," – каже авторка.

 

 

"Лінія зусилля" - некваплива вдумлива оповідь, витончена суміш болісного дорослішання й одностатевого кохання, потайного світу єврейської культури і розкриття справжньої жіночності.

 

Сюжет переплітає три долі в чуттєвий вузол, розплутати який вдасться лише завдяки рішучому вибору, що навік змінить життя кожного з персонажів.

 

"Я брала участь в Національному Місяці Написання Роману (NaNoWriMo.org). За місяць треба було написати 50 000 слів, а щодня – близько 2,500 слів, – коментує свій роман Таіс. – Історія Ханни – матері Германа, яка закохується в жінку, – прийшла до мене спонтанно. Я побачила Германа у випадковій фотографії, так само, за письмовим столом, прийшов і образ Віри Литвинової, дівчини, що приїхала в Місто з валізою книг. І коли книги розсипалися по перону, на сцені з'явилася Ханна", – коментує свій роман Таіс. На написання роману пішло два роки.

 

Що відчуває доросла одружена жінка, коли раптово закохується в дівчину? В яку подорож поїхати, щоб загоїти шрами розбитого серця? Що ж насправді відчувають ті, кого ми бачимо непривітними, вічно наїжаченими, кострубатими підлітками?

 

"Лінія зусилля" шукає відповіді на ці питання, формулюючи філігранно точне висловлювання щирих переживань зрозумілою і відкритою мовою.

 

 

 

Зі всіх питань звертайтеся до Юлії Солошенко, (050) 364 2517, yuliasolo@icloud.com.

 

16.09.2016

За інформацією Юлії Солошенко

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис