УАП - Лекція - доповідь "Архітектура майбутнього – неосвоєні горизонти"

Інформація про автора

Лекція - доповідь "Архітектура майбутнього – неосвоєні горизонти"

Архітектура майбутнього залежить від утопічного виміру, який має бути притаманний проектам. Архітектура – це частина проектності. Проектність, що виходить за набивші оскому ідеї «сталого розвитку», які тільки консервують кризовий стан – це експансія та колонізація. Ніякі технологічні розробки не можуть повністю вирішити проблему ресурсів і нових територій, які потрібні людству, яке все ще розвивається.

Де і в якому середовищі нам жити. На що повинна бути націлена наша активність всередині самого міста, які міста це будуть – саме це нам варто зрозуміти в найближчі роки. 

Перенаселеність старих цивілізаційних центрів як на Заході так і на Сході звертає нашу увагу на все ще мало колонізовані але багаті на ресурси території. Нажаль всі ці території мають досить суворий клімат – це Сахара, Антарктида, Сибір… Важливі також проекти підводних та підземних поселень. А з ними – автономність, блочність, автоматизація, роботизація, біотех. Все це передвісники космічної колонізації. 

16 серпня о 15:00 ми поговоримо чи є у світа проектність в його архітектурному аспекті, ми поговоримо про сучасну архітектурну утопію, про вектори розвитку або про їх відсутність.

Відгуки до допису

Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі

Щоб залишити відгук увійдіть у свій обліковий запис