УАП - Купувати не можна безкоштовно скачати!

Купувати не можна безкоштовно скачати!

Від того, де кожен з нас поставить кому, залежить розвиток чи занепад насамперед української книги.

 

Сьогодні хочу поговорити про електронні книги. Електронні книги, які можна купити. Дехто спитає: а навіщо купувати електронну книгу, якщо Інтернет кишить безкоштовним контентом? Відповідь на запитання є. Вважайте, що мій дід був євреєм, тому відповім запитанням: а навіщо Вам отримувати гроші за Вашу працю?

 

Так, чому Ви вимагаєте зарплату щомісяця? Уявіть: Ваш роботодавець у певний час скаже Вам: “Ви — класний спеціаліст. І я прямо-таки в захваті від того, що я отримую від Вашої праці! Але я не платитиму Вам за неї. Ну... Ось так: не платитиму — і все!”. Ви, звичайно, не розгубитеся — гордо глянувши, підете шукати іншого роботодавця. І правильно. Але уявіть, якщо такий роботодавець — не поодинокий випадок. Уявіть, якщо практично всі роботодавці у кожній країні світу — куди ви не поїхали б — скрізь хочуть безкоштовно використовувати Вашу працю.

 

Так, шановні, ми ставимо автора саме в таке становище.

 

Автор — творець. Виготовлений ним продукт — це мегацікава збірка, неймовірно зворушлива поезія, сильний проривний роман, мурахипошкірібігаючий трилер, дотепні ілюстрації...ітеде. На їх створення він витратив час (як і Ви — в офісі, на заводі, в магазині, на базарі...), який до нього (як і до Вас) вже не повернеться.

 

І справедливо, що за це автор (як і директор, менеджер, юрист, педагог, комбайнер, лікар, прибиральник, санітар, продавець, зампомзама нарешті!) хоче винагороду, вдячних читачів — людського розуміння і поваги.

 

А що по факту? Безкоштовне чтиво різними мовами на будь-який смак! Більшість читачів, по суті, обкрадають авторів, видавців, перетираючи їхню працю на порох і розвіюючи на вітрі. Цим користувачі власноруч створюють ситуацію, коли якісна українська книга поступово зникає.

 

Є й інші випадки. Дехто з читачів радо придбав би електронну книгу, та не знає, де.

 

То де в Україні купити електронну книгу? Тут я публікую невеличкий список вітчизняних порталів з платним контентом — для всіх поціновувачів укрліту й тих, хто хоче гривнею підтримати вітчизняного виробника.

 

Український Авторський Порталbook-ua.net

 

Співпрацює безпосередньо з авторами. Не є видавничим проектом. На даному майданчику автори розміщують власні книги, читачі їх купують. Можна знайти електронні книги художні, прикладні, підручники, аудіокниги тощо. Авторам пропонуються дуже вигідні умови співпраці. До слова, зараз Портал зробив унікальну пропозицію, якою авторам просто гріх не скористатися! Є й чимало інших цікавинок, які відсутні на будь-яких інших сайтах з платним контентом. Придбати електронну книгу просто — функціонал дозволяє зробити це з мінімальною затратою часу.

 

 Obreey Store bookland.com

Інтернет-магазин книг. Творець платформи — корпорація PocketBook International S.A. — один з провідних світових виробників електронних рідерів.

 

Google Play Books play.google.com/store/books

Назва красномовна :) Платформа з контентом працює з кінця 2014 року. Фішка в тому, що відкриті книги та збережені закладки синхронізуються на усіх пристроях користувача, на яких він користується сервісом. Сервіс продає книги різних видавництв.

 

Клуб сімейного дозвілляbookclub.ua

Даний сервіс від початку просував паперові книги. Згодом поряд з паперовими з'явилися й електронні. Формати книг різноманітні: txt, rtf, fb2, epub, pdf. Різниця у вартості між електронною книгою та її паперовим відповідником складає в середньому до 20 грн.

 

Друзі, як би там не було, а зміна у свідомості кожного має статися. У цьому переконані й автори, і видавці, й ті читачі, які вже давно купують електронні книги. Таких користувачів дедалі більшає, і вони розуміють, що інакше бути не може! Друзі, що не сталося б, у будь-якому разі своє, українське, авторське ми повинні захищати. Якщо потрібно — за допомогою спеціалістів.Пропозиції від Українського Авторського Порталу: Для автора, Для букініста, Для ментора, Для мецената, Для читача

 

Наталя Богданець, для УАП

 

07.03.2015

Фото під текстом - cinemotionlab.com

 

Джерело: http://book-ua.net/