УАП - Кримінальне чтиво по-рівненськи: два гостросюжетні твори вихідців з Рівненщини – у "п’ятірці" кращих в Україні

Кримінальне чтиво по-рівненськи: два гостросюжетні твори вихідців з Рівненщини – у

Макс Кідрук і Сергій Постоловський – саме їхні гостросюжетні твори у першій п’ятірці найкращих за версією сайту "Буквоїд".

 

Як стало відомо, до щорічного літературного рейтингу гостросюжетних творів від "Кримінальне чтиво UA" на сайті "Буквоїд" увійшли романи двох українських письменників – вихідців із Рівненщини: Максима Кідрука – "Жорстоке небо", й Сергія Постоловського – "Остання справа полковника Принципа".

 

Сергій Постоловський та Макс Кідрук – майже однолітки. Сергій – "гуманітарій", Макс – як-то мовиться, "технар" :) Обом молодим письменникам вдалося розвинути свій талант до рівня всенародного визнання.

 

Сергій Постоловський народився у 1983 році. За освітою — аналітик-міжнародник, юрист-міжнародник. Кандидат політичних наук. Працює у сфері політичного консалтингу та політичного аналізу. Ініціатор популяризації в Україні такого літературного жанру як політичний роман та політично-шпигунський трилер. Роман Сергія Постоловського "Ігри негідників" було номіновано на премію "ВВС. Книга року-2012" (роман увійшов до "довгого списку" премії).

 

Максим Кідрук народився у 1984 році. Український письменник, мандрівник, побував більше ніж у 30 країнах, за освітою інженер-енергетик. Написав 12 книг (крім художніх, в т.ч. 4 — на технічну тематику), автор першого українського технотрилера "Бот".

 

Команда Українського Авторського Порталу вітає Макса і Сергія зі здобутою першістю в Україні та бажає здобути всесвітнє визнання!

    

 

Довідка

Рейтинг "Кримінальне чтиво UA" складається вже шостий рік поспіль. Засновник – український письменник Андрій Кокотюха. За його словами, жанрова література в Україні топчеться на місці, в той час як у світі є однією з найвпливовіших та комерційно виправданих.

 

Фото - сайт ogo.ua

23.02.2015

Джерело: http://www.ogo.ua/